Рівненський ліцей

Проєкт «Вибори-2023»

Опубліковано 13-06-2023, 18:32

294
Проєкт «Вибори-2023»
Раз на два роки в ліцеї відбуваються справжні передвиборчі перегони – учні та вчителі обирають голову учнівського самоврядування – координатора ліцею.
Розпочався проєкт у День самоврядування. Координатор Жужа Матвій оголосив учням про вибори, розказав про етапи та важливі сходинки проєкту, які потрібно пройти кожному, хто мріє очолити наше учнівське самоврядування. За підсумками бесіди йому вдалося зареєструвати 5 кандидатів.

Категорія: Інформація

 

Літо, ти прекрасне!

Опубліковано 9-06-2023, 16:38

292
Літо, ти прекрасне!
День захисту дітей – щасливе та безтурботне свято. До того ж воно завжди розпочинає літо – найулюбленішу пору і дорослих, і дітей. Ліцеїсти яскраво відзначили цей день: відвідали свято в Рівненському зоопарку та організували пікнік на природі (6, 9 класи), провели свята іменинників (5 класи), відвідали кінотеатр (8 класи), мали цікаві мандрівки (10 класи), влаштували святкове чаювання та виконали творчі справи на годинах спілкування (7 класи), підводили підсумки шкільного дитинства та мріяли про майбутнє (11 класи). Атмосфера відпочинку, канікул, усмішки, яскраві враження, кумедні фото - усе це на мить відволікло наших учнів від війни.

Категорія: Інформація

 

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Опубліковано 9-06-2023, 16:18

2137

Ваша дитина ерудована, працьовита, самостійна, енергійна, а Ви в пошуках навчального закладу…

ШАНОВНІ БАТЬКИ! Рівненський ліцей "Український" пропонує:

* якісну освіту, адже впродовж багатьох років наш освітній заклад є одним із найкращих у міському та обласному рейтингах;

* усебічний розвиток дитини через організацію цікавих, з національно-патріотичним духом свят, конкурсів, квестів, тренінгів та роботу волейбольного, баскетбольного, вокального гуртків, факультативів;

* доброзичливу атмосферу родинного затишку та індивідуальний підхід до кожного гімназиста;

* навчання в одну зміну!

Рівненський ліцей "Український" оголошує

конкурсний набір учнів у 5-й клас.

Прийом заяв проводиться з 03 квітня до 31 травня 2023 року

щоденно (крім суботи, неділі)

з 10.00 до 15.00

За умови вступу дитини до 5 класу необхідно подати такі документи:

* заяву;

* ксерокопію карти обліку профілактичних імунізацій і реакцій на щеплення;

* копію сторінки паспорта одного з батьків, де зазначено місце реєстрації проживання або копію витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання.

Категорія: Інформація

 

Шкільний дзвінок сріблясто дзвенить!

Опубліковано 7-06-2023, 17:16

435
Шкільний дзвінок сріблясто дзвенить!
Ось і завершився складний навчальний рік. І попри те, що він був гірким від війни, цей рік є особливим у житті наших одинадцятикласників! Саме для них 2 червня востаннє продзвенів шкільний дзвінок! Свідками цього зворушливого моменту були учні 5, 9-11 класів, педагоги, батьки ліцеїстів – усі ті, хто зібрався на лінійці з нагоди урочистого завершення навчального року.

Категорія: Інформація

 

«Мріємо та діємо!»

Опубліковано 5-06-2023, 16:04

246
«Мріємо та діємо!»
Під таким гаслом відбувся проєкт для лідерів самоврядування Рівненських навчальних закладів середньої освіти. Мета проєкту – зробити шкільне самоврядування ефективним, сучасним, дієвим! Онлайн-заняття та цікаві офлайн-тренінги навчали команди шкіл ефективній взаємодії через опрацювання сучасних методів комунікації, ініціативності, створювали атмосферу дружби й часто нагадували величезну лабораторію ідей, які реально та цікаво втілювати в школах.

Категорія: Інформація

 

До уваги батьків вступників до 5 класу

Опубліковано 1-06-2023, 17:29

1125
До уваги батьків вступників до 5 класу
Конкурсний відбір до 5 класу відбудеться 12 червня о 10 годині.
Для виконання вступниками конкурсних завдань необхідно мати:
•ручку (синю);
•простий олівець;
•лінійку;
•воду (за потребою).

Також з собою потрібно мати оригінал табеля за 2022-2023 навчальний рік.

Категорія: Інформація