Рівненський ліцей

Острівець позитиву від UNICEF

Опубліковано 28-04-2023, 17:22

272
Острівець позитиву від UNICEF
Щоб підтримати дітей та їхніх батьків під час війни, UNICEF разом з партнерами створили безпечні зони – дитячі точки «СПІЛЬНО» – у 20 областях по всій Україні, у тому числі й на Рівненщині. Не залишилися осторонь і 9 класи ліцею: вони відвідали одну з таких зон та отримали масу позитиву!

Категорія: Інформація

 

Історія Дубенського замку - історія незламності!

Опубліковано 28-04-2023, 06:56

350
Історія Дубенського замку - історія незламності!
Замок князів Острозьких XV ст. в м. Дубні – один із найстаріших замків України, який до цього часу несе в собі риси середньовіччя (суворі мури, підземелля зі склепіннями) та парадного стилю (оздоблені ліпниною зали).
Дубенський замок ніколи не був узятий приступом, оскільки був міцно укріплений 73 гарматами й надійно захищений річкою Іквою з її багатокілометровими заплавами.

Категорія: Інформація

 

Наші спортивні перемоги

Опубліковано 26-04-2023, 20:51

305
Наші спортивні перемоги
24 - 26 квітня відбувся чемпіонат з волейболу серед команд дівчат 9-х класів та молодше ліцеїв Рівненської ТГ. Перші два дні проходив груповий етап у ліцеї №7. Ми впевнено здобули перші 2 перемоги над Квасилівським та 17 ліцеєм , проте третя гра з ліцеєм №7 була досить емоційна. Першу партію вів сьомий ліцей з рахунком 23:18, але ми опанували себе та виграли цю партію 26:24. Другу партію впевнено перемогли з рахунком 25:16.

Категорія: Інформація

 

Пишаємося: наші переможці!

Опубліковано 21-04-2023, 21:43

301
Пишаємося: наші переможці!
Олімпіадні перегони Всеукраїнських учнівських олімпіад добігли до завершення. В умовах війни провести та взяти участь у таких змаганнях – справжній подвиг та виклик! У цьому році тільки праця вчителів та наполегливість учнів допомогли гідно витримати цей виклик! Тому особливо приємно, коли в цей нелегкий час наші ліцеїсти досягли найвищих результатів на Всеукраїнському рівні!

Категорія: Інформація

 

Здоров’я – найбільше багатство

Опубліковано 21-04-2023, 19:24

319
Здоров’я – найбільше багатство
Народна мудрість повчає: «Здоровим бути - щасливо жити». Справді, здоров’я — один з найцінніших подарунків людині від природи, яким вона починає все більше дорожити, коли втрачає його. Так само вважає команда "Екстрим" 11-А класу, яка популяризує здоровий спосіб життя.

Категорія: Інформація

 

Великодня магія предків

Опубліковано 20-04-2023, 18:28

257
Великодня магія предків
Сьогодні, у день відкриття виставки «Великодні мотиви», учні 9-Б класу змогли відчути на собі магію наших предків.
Символіка старовинних українських писанок надзвичайно багата й різноманітна. Розшифровка системи кольорів і символів на писанках є складним завданням на стику наук.

Категорія: Інформація

 

Благодійний ярмарок та прапор від Валерія Залужного

Опубліковано 13-04-2023, 19:34

353
Благодійний ярмарок та прапор від Валерія Залужного
Стало гарною традицією нашого закладу зустрічати Великодні свята марафоном добрих справ. Цьогоріч учні та педагоги ліцею організували благодійний ярмарок з метою збору коштів на допомогу ЗСУ. Вирішили внести свій невеличкий вклад у збір на придбанння дрону Кажан Е- 320 для воїнів 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського. Ярмаркували всі: батьки, діти, учителі та працівники гімназії – одні продавали й завзято рекламували свій крам, інші купували й насолоджувалися смаколиками, які приготували ліцеїсти разом зі своїми матусями.

Категорія: Інформація

 

Інформаційний коктейль з присмаком бібліографії

Опубліковано 12-04-2023, 20:29

323
Інформаційний коктейль з присмаком бібліографії
Інформаційно-насичена, емоційна та позитивна зустріч відбулася нещодавно в бібліотеці на Лебединці. Наші ліцеїсти – юні та допитливі, амбітні та невгамовні, саме вони надихають нас розвиватися, удосконалюватися, бути креативними та сучасними.
Цього разу відвідування бібліотеки учнями 8-А класу та класним керівником Вікторією Невірковець розпочалося знайомством з бібліографічним відділом! Аби каталоги та картотеки справили на учнів незабутнє враження та зацікавили їх надовго, працівники відділу мистецтв доклали чимало зусиль. Завідувачка відділу Анжела Хамедюк не тільки розповіла, а й пояснила на практиці, як користуватися алфавітним, систематичним та електронним каталогами.

Категорія: Інформація

 

Майже великодня історія

Опубліковано 10-04-2023, 19:14

332
Майже великодня історія
Останній тиждень березня у 8-Б класі був ознаменований зустріччю з Рівненською обласною бібліотекою. Так-так, я не помилилася, саме з бібліотекою. Лариса Котолюз запропонувала восьмикласникам цікавий урок поза межами ліцею та познайомила нас таким чином з історією нашого міста.
Ми дізналися про історію Свято-Воскресенського собору (досить пізнавально та символічно, адже ми на порозі Великодня), нам розповіли про Колону Божої Матері та її захист, історію вулиці Соборної.

Категорія: Інформація

 

Фото на згадку

Опубліковано 10-04-2023, 18:49

262
Фото на згадку
Що для вас є фотографія?
Чому я люблю фотографувати?
Яка роль фотографії в нашому житті?
Чому фотографія є одним з найважливіших видів історичних джерел?
Що таке концептуальна фотографія?
Що таке художня фотографія?
На ці та інші питання ліцеїсти 9-Б класу разом з учителем мистецтва Лідією Туровською та класним керівником Оксаною Литвин шукали відповіді в музеї фотографії.

Категорія: Інформація