Рівненський ліцей

Поетичний флешмоб «Читають діти»

Опубліковано 29-03-2023, 21:42

232
Поетичний флешмоб  «Читають діти»
Березень завжди щедрий на визначні дати та цікаві події. Однією з них є традиційне проведення Всеукраїнського тижня дитячого читання. Цьогоріч у нашому ліцеї він розпочався з поетичного флешмобу «Читають діти».
Поезія дозволяє нам бути собою, адже саме вона передає наші ідеї, почуття та думки. Це поезія дозволяє нам почуватися гармонійно, натхненно та велично.

Категорія: Інформація

 

137 років від дня народження великого митця Георгія Косміаді

Опубліковано 28-03-2023, 18:32

297
137 років від дня народження великого митця Георгія Косміаді
27 березня в Рівненському ліцеї «Український» у кабінеті мистецтв ім. Георгія Косміаді відбулася важлива подія. Учителі ліцею провели педагогічну раду «Стан навчання дисциплін мистецької освітньої галузі» та віддали шану великому художнику Гергію Косміаді. Гарні та щирі слова про генія, життя якого було пов’язане з м. Рівне та Рівненською українською гімназією, були сказані заступником директора Лесею Бойчак та вчителем мистецтва Лідією Туровською.

Категорія: Інформація

 

Вітання переможцям Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів

Опубліковано 28-03-2023, 18:18

263
Вітання переможцям Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів
23-24 березня відбувся Всеукраїнський конкурс екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу». Цьогоріч учасниками конкурсу були 54 юних екскурсоводи із 22 регіонів України.
III місце в конкурсі (напрям «Літературний») посіла учениця 8 класу нашого ліцею Герус Олександра з екскурсією «Поет Сергій Кушніренко. Загублений талант». Представлена робота розповідає про долю нашого земляка, учня Рівненської української гімназії (1923-1939 рр.), талановитого, однак маловідомого поета Сергія Степановича Кушніренка.

Категорія: Інформація

 

Весна перемоги!

Опубліковано 28-03-2023, 18:06

267
Весна перемоги!
Таку назву мала зініційована одинадцятикласницями Найдич Регіною та Романюк Юлією благодійна акція, яка була проведена як частина річного проєкту ліцею «Наближаємо перемогу разом».
Під час акції ліцеїсти купували квитки-донати благодійної лотереї і таким чином збирали кошти на придбання тепловізора для бійців 72 окремої механізованої бригади. Приємним бонусом було розігрування призів між учасниками, серед яких були безплатний обід у буфеті, патріотичні наклейки, комікси, блокноти, а також приємні додаткові заохочення від учителів.

Категорія: Інформація

 

Знання сьогодні – капітал завтра

Опубліковано 27-03-2023, 21:32

283
Знання сьогодні – капітал завтра
24 березня на базі Острозької академії був проведений щорічний конкурс з економіки та підприємництва «Знання сьогодні – капітал завтра», у якому Рівненський ліцей «Український» був представлений двома командами: «Шафа Джобса» у складі Кореня Сергія, Березіна Ярослава, Герасимюка Захарія та Луцика Віктора та «6 подруг Сміта» у складі Ґедзь Олександри, Невірковець Катерини, Рудик Дарини, Бурачик Анни, Цибульської Анни та Криницької Софії.
День був насичений, сповнений приємними враженнями, новими знаннями та безцінним досвідом, оскільки між конкурсами команди мали можливість відвідати пізнавальні екскурсії «Галерея» та «Музей історії ОА».

Категорія: Інформація

 

Сила музики

Опубліковано 27-03-2023, 21:13

248
Сила музики
Напевно, кожна людина хоч раз у день слухає музику. Це й не дивно, адже це одне з найпоширеніших хобі у світі. Але чи знали ви, що кожна музична композиція має різний вплив на ваш фізичний і духовний світ?

Категорія: Інформація

 

Краєзнавчі мотиви в поезіях О.Берестяного

Опубліковано 19-03-2023, 07:20

328
Краєзнавчі мотиви в поезіях О.Берестяного
17 березня відбулася літературна майстерня «Краєзнавчі мотиви в поезіях О.Берестяного».
Під час зустрічі дев’ятикласники мали змогу поспілкуватися із митцем Рівненщини, автором багатьох поетичних збірок Олександром Берестяним.
Захоплений красою рідного краю, письменник пише вірші про міста та містечка Рівненщини.

Категорія: Інформація

 

Інтелект-шоу «Я люблю Україну!» для одинадцятикласників

Опубліковано 16-03-2023, 21:51

418
Інтелект-шоу «Я люблю Україну!» для одинадцятикласників
Березень перехопив естафету в патріотичного лютого. Із перших його днів ми згадуємо Шевченка, відзначаємо нове свято – День українського добровольця. Тому завжди актуально пригадати, наскільки Україна унікальна, яку історію має, які таланти, величні постаті, геніїв.

Категорія: Інформація

 

Вітання переможцям обласного етапу олімпіад!

Опубліковано 15-03-2023, 20:13

277
Вітання переможцям обласного етапу олімпіад!
Обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2022-2023 навчальному році проводився в дистанційному форматі на платформі «HUMAN Школа» з використанням системи відеоспостереження Google Meet. За перемогу змагалися десять учнів ліцею.
Найщиріші вітання нашим переможцям!
Учасникам ІV (фінального) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів – успіхів, Україні – Перемоги!

Категорія: Інформація

 

Юні шевченкознавці

Опубліковано 12-03-2023, 20:06

305
Юні шевченкознавці
У п’ятницю, 10 березня, у Рівненському ліцеї «Український» семикласники долучилися до заходів нашого закладу, приурочених 209-й річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.
Наших учнів ніщо не змогло переконати в тому, що повітряна тривога та сховище – перешкоди грі «Юні шевченкознавці», тому змагання найерудованіших шевченкознавців усе-таки відбулися.

Категорія: Інформація