Рівненський ліцей

Тепла зустріч з нашим захисником

Опубліковано 8-12-2022, 05:27

482
Тепла зустріч з нашим захисником
6 грудня українці відзначають день Збройних Сил України. З цієї нагоди відбулася зустріч учнів 11 класу з військовим, татом 11-класниці Романюк Юлії – Романюком Русланом Ростиславовичем, який боронить нашу землю в такий непростий для нашої країни час.
Крім теплої зустрічі та історій з передової, ми мали змогу подарувати нашим військовим теплі флісові кофти, які зігріють їх цієї непростої зими.

Категорія: Інформація

 

Дякуємо Збройним Силам України!

Опубліковано 8-12-2022, 05:17

418
Дякуємо Збройним Силам України!
6 грудна Україна відзначає День Збройних Сил України. Кожним новим днем ми завдячуємо нашим воїнам! Наші бійці – Герої, які щодня виборюють для нас можливість жити, навчатися, працювати; Сміливці, які наближають Перемогу України, здобувають у важкій боротьбі наше Майбутнє!

Категорія: Інформація

 

Проєкт «Подарунок захиснику»

Опубліковано 8-12-2022, 05:06

323
Проєкт «Подарунок захиснику»
У переддень свята Дня Збройних Сил України в ліцеї було реалізовано проєкт «Подарунок солдату». Кожен клас ліцею скомпонував та надіслав бійцям посилки-подарунки.

Категорія: Інформація

 

Ліга дружніх

Опубліковано 8-12-2022, 04:52

361
Ліга дружніх
Спорт у нашому житті дуже важливий. Він об’єднує, зміцнює здоров’я, характер, розвиває такі швидкість, спритність, реакцію, координацію, витривалість, терпіння, силу. Спорт робить людей більш стійкими до негативних факторів зовнішнього середовища. Він часто приносить людям масу позитивних емоцій, особливо коли спортсмени знають, що їхні ігри приурочені якійсь події.
Однією з таких подій, яка підносить дух дітей, став День ЗСУ.

Категорія: Інформація