Рівненський ліцей

День учителя в Рівненському ліцеї «Український»

Опубліковано 10-10-2022, 21:15

407
День учителя в Рівненському ліцеї «Український»
Кінець вересня, хоч і тривожно-бентежний через війну, усе ж таки додав яскраві святкові нотки в наше гамірне шкільне життя: учнівство ліцею вітало своїх педагогів із професійним святом.
Традиційно одинадцятикласники провели цей день тематично! Інтрига щодо теми – це завжди загадковий момент для всіх: і для учнів, і для вчителів: що ж придумають на цей раз найстарші вихованці? Здається, що всі теми вже були обіграні попередніми поколіннями одинадцятикласників (традиції тематичних святкувань Дня вчителя більш як 14 років!). Та ми знову були приємно вражені винахідливістю найстарших ліцеїстів. У наш військовий час патріотична тематика, як ніколи, актуальна, тому тема «Криївка УПА» була доречною!

Категорія: Інформація

 

Квест-гра «Веселі мандри»

Опубліковано 10-10-2022, 20:21

257
Квест-гра «Веселі мандри»
До Всесвітнього дня захисту тварин 6 жовтня ліцеїсти 6-А класу зіграли у квест-гру «Веселі мандри». Звичайно, ми, сучасні діти, любимо грати в такі ігри, де треба не тільки думати, але й активно рухатися. А ще гуртуватися в команди та приймати спільні правильні рішення. Приємно, що до гри активно долучився обраний координатор Родзяк Максим, адже саме він запропонував спільно з центром освіти та науки цікаві запитання для однокласників.

Категорія: Інформація

 

Зоопарад у 8-Б

Опубліковано 10-10-2022, 20:08

302
Зоопарад у 8-Б
Мабуть, у світі немає жодної людини, якій би не подобалися тварини: великі або маленькі, грайливі чи ліниві, «модні» або звичайні, але від цього не менш улюблені. Головне, щоб люди не забували опікуватися ними, адже наші брати менші дуже вразливі та потребують постійної ласки та турботи.
Під час онлайн-зустрічі ліцеїсти 8-Б продемонстрували своїх улюбленців з допомогою фотодефіле, розповіли про їхні звички, гастровподобання.

Категорія: Інформація

 

STOP, насильство! ТАК, позитивна атмосферо!

Опубліковано 10-10-2022, 19:28

324
STOP, насильство! ТАК, позитивна атмосферо!
Тема сприяння позитивному освітньому середовищу в діяльності Рівненського ліцею «Український» посідає пріоритетне місце.
Саме з метою попередження явищ насильства, булінгу (кібербулінгу), для збереження благотворної атмосфери в класних колективах, підтримки та підвищення самооцінки ліцеїстів проведено ряд заходів під час акції «STOP, булінг».

Категорія: Інформація