Рівненський ліцей

Неймовірні осінні канікули в королівському місті Краків

Опубліковано 29-10-2022, 22:20

309
Неймовірні осінні канікули в королівському місті Краків
Учням 8-А класу на осінніх канікулах вдалося найкраще відпочити, адже вони побували в місті на Віслі, заснованому міфічним Краком, сповненому легенд, безцінних пам’яток архітектури та мистецтва, розваг.
Попри те, що дорога була довгою та виснажливою, учні з великою цікавістю пішли на екскурсію старим містом, адже традиційно саме з нього розпочинається знайомство. А завершилася екскурсія в серці старого Кракова на одній з найбільших площ середньовічної Європи – Ринковій площі, – де восьмикласники взяли участь у благодійному мітингу на підтримку України!

Категорія: Інформація

 

Вибір професії - це важливо!

Опубліковано 28-10-2022, 07:15

301
Вибір професії - це важливо!
Яку ж професію обрати по закінченню навчального закладу? Це одне з найважливіших питань наших випускників. Як дізнатися, чи сподобається тобі ця робота? Чи буде приносити задоволення? Тому однією з основних ланок діяльності педагога є профорієнтаційна робота.

Категорія: Інформація

 

Лови момент!

Опубліковано 25-10-2022, 20:10

368
Лови момент!
Осінь - кольорова пора року, коли природа розквітає все новими барвами. Коли зелена травичка ще не сховалася з галявин, сонечко продовжує, як і раніше, яскраво світити, проте вже не гріє так сильно, як улітку. При цьому розквітають осінні квіти - айстри, жоржини, хризантеми. Повітря наповнюється свіжістю, запахом опалого листя та приємною вологою. Так і хочеться залишити в пам'яті ці приємні моменти!..

Категорія: Інформація

 

Подорожуємо Рівненщиною

Опубліковано 24-10-2022, 18:58

327
Подорожуємо Рівненщиною
Знання історії допомагає людям. Завдяки їй ми дізнаємося про покоління, які пережили війни, боротьбу за незалежність. І це потрібно знати та пам'ятати, адже неможливо виховати свідому людину, не навчивши її поважати предків, історію країни. Колись Олександр Довженко сказав: «Народ, що не знає своєї історії, є народом сліпців». Це справді так. Історію потрібно вивчати, тому що це не тільки наше минуле. Це найбільша цінність, наша основа. Як можна дивитися в майбутнє, виховувати нове покоління без усвідомлення свого коріння?! Хто не знає свого минулого, той не вартий і майбутнього.

Категорія: Інформація

 

«Народ, який сміятись вміє, Ніхто не знищить, не розвіє!»

Опубліковано 20-10-2022, 21:08

380
«Народ, який сміятись вміє, Ніхто не знищить, не розвіє!»
Так стверджував найулюбленіший поет-гуморист Павло Глазовий! У цьому році наприкінці літа виповнилося 100 років з дня народження митця, а в кінці жовтня всі шанувальники творчості Глазового знову його згадують, адже 29 жовтня 2004року завершилося земне життя письменника.

Категорія: Інформація

 

День Захисників та Захисниць України в ліцеї

Опубліковано 19-10-2022, 19:52

766
День Захисників та Захисниць України в ліцеї
Сьогодні, коли Україна відстоює незалежність у війні з росією, особливо актуальним є День захисників та захисниць України, який тісно переплівся з пам’ятною датою – 80-річчя створення УПА.
Неймовірно дорогою ціною відстоюють воїни Збройних сил України незалежність, за яку боролася ще Українська повстанська армія. Саме боротьбу за державність та зв'язок поколінь демонструє виставка малюнків учнів 5-7 класів «Кожен воїн – герой!», яку підготувала вчитель образотворчого мистецтва Ліна Медвєдєва.

Категорія: Інформація

 

Тиждень правових знань. Зустріч з працівником національної поліції

Опубліковано 14-10-2022, 06:40

306
Тиждень правових знань. Зустріч з працівником національної поліції
Про необхідність орієнтуватися в правовому полі особистості, уміння скористатися власними правами розмірковували ліцеїсти 9-11 класів упродовж тижня правових знань.
З учителем основ правознавства Сацик Людмилою Віталіївною старшокласники обговорили питання, чому варто дотримуватися правових норм.

Категорія: Інформація

 

Стежками Закарпаття

Опубліковано 11-10-2022, 14:18

380
Стежками Закарпаття
Хто сказав, що подорожувати нудно? Не вірте цій людині! У цьому вже не один раз переконалися учні 8-Б класу. І цьогорічна поїздка не стала винятком!
Діти із величезним задоволенням відвідали і комплекс «Скелі Довбуша», і палац графів Шенборнів, і замок Паланок, і Ужгородський замок. Разом із батьками було пізнавально блукати вуличками Ужгорода та Мукачева, смакувати тістечками та знаменитим тортом від Валентина Штефаньо в кафе «Valentin & Valentina Shtefanyo», веселитися в басейнах готелю та аквапарку.

Категорія: Інформація

 

День учителя в Рівненському ліцеї «Український»

Опубліковано 10-10-2022, 21:15

382
День учителя в Рівненському ліцеї «Український»
Кінець вересня, хоч і тривожно-бентежний через війну, усе ж таки додав яскраві святкові нотки в наше гамірне шкільне життя: учнівство ліцею вітало своїх педагогів із професійним святом.
Традиційно одинадцятикласники провели цей день тематично! Інтрига щодо теми – це завжди загадковий момент для всіх: і для учнів, і для вчителів: що ж придумають на цей раз найстарші вихованці? Здається, що всі теми вже були обіграні попередніми поколіннями одинадцятикласників (традиції тематичних святкувань Дня вчителя більш як 14 років!). Та ми знову були приємно вражені винахідливістю найстарших ліцеїстів. У наш військовий час патріотична тематика, як ніколи, актуальна, тому тема «Криївка УПА» була доречною!

Категорія: Інформація

 

Квест-гра «Веселі мандри»

Опубліковано 10-10-2022, 20:21

247
Квест-гра «Веселі мандри»
До Всесвітнього дня захисту тварин 6 жовтня ліцеїсти 6-А класу зіграли у квест-гру «Веселі мандри». Звичайно, ми, сучасні діти, любимо грати в такі ігри, де треба не тільки думати, але й активно рухатися. А ще гуртуватися в команди та приймати спільні правильні рішення. Приємно, що до гри активно долучився обраний координатор Родзяк Максим, адже саме він запропонував спільно з центром освіти та науки цікаві запитання для однокласників.

Категорія: Інформація