Рівненський ліцей

Знайомство з українським Бахом

Опубліковано 19-12-2021, 18:30

444
Знайомство з українським Бахом
Напередодні різдвяних свят учні 6-А класу мали чудову нагоду познайомитися з творчістю та фрагментами біографії легендарного українського композитора, хорового диригента, піаніста, педагога, збирача музичного фольклору, громадського діяча та автора широковідомих хорових обробок українських народних пісень Миколою Леонтовичем. Ще доволі молодим він став одним із перших серед майстрів української музики, і за величезний внесок у розвиток хорового мистецтва сьогодні його називають українським Бахом, але на превеликий жаль, композитор прожив коротке життя (13.12.1877 – 23.01.1921) і трагічно загинув від рук бандитів.

Категорія: Інформація

 

Гімназійний Євроклуб

Опубліковано 19-12-2021, 18:18

434
Гімназійний Євроклуб
Відкривати для себе "європейське" бачення світу, розширювати світогляд, знайомитися з культурою, мовою, традиціями, пам’ятками архітектури та історією народів Європи допомагають гімназистам заняття Євроклубу.
Упродовж семестру керівник клубу Тарарук Дарина Павлівна, учитель англійської мови, проводить з нами цікаві заняття, спрямовані не лише на здобуття знань з історії, географії, мистецтва європейських народів. На цих зустрічах ми вчимося бачити себе частиною світу, навчаємося толерантності, активності, внутрішній свободі.

Категорія: Інформація

 

Дебатний турнір-2021

Опубліковано 19-12-2021, 18:10

576
Дебатний турнір-2021
З 30 листопада по 6 грудня в гімназії тривав дебатний турнір серед гімназистів 9-10 класів. Його проведення цьогоріч співпало із відзначенням у гімназії акції «16 днів проти насилля» та Всеукраїнським тижнем права, тому тематика дебатів між командами була присвячена проблемам насилля: учні 9 класу отримали тезу «Легке фізичне покарання – прийнятний метод виховання», а десятикласники – «Насильство можна зупинити тільки насиллям». Цікаво, що, незважаючи на власне ставлення до явища насилля, командам, які захищали ці тези, вдавалося знаходити аргументи та факти на доведення своєї позиції й бути достатньо переконливими.

Категорія: Інформація