Рівненський ліцей

Квест-гра «Зимові забави»

Опубліковано 31-12-2021, 10:04

415
Квест-гра «Зимові забави»
Новорічні свята є радісною подією, особливо для дітей, коли здійснюються їхні мрії. Для учнів 5-А класу 24 грудня в стінах гімназії було організовано кваст-гру «Зимові забави» та тепле гімназійне чаювання.
Діти на початку гри об’єдналися в команди, кожна з яких отримала путівник та рухалася за вказаним маршрутом. Гімназистам потрібно було виконати завдання на 6 станціях. А подарунки чекали на гімназистів у різних локаціях гімназії, бо підказки отримували на кожній станції.

Категорія: Інформація

 

Святковий тиждень 7-Б

Опубліковано 31-12-2021, 09:53

412
Святковий тиждень 7-Б
Завжди є час, щоб гарно попрацювати, а також потрібно знаходити можливість і добре повідпочивати! Саме підходить до завершення важкий, наповнений різними подіями І семестр, тому семикласники так чекають на Новий рік та Різдво, які підносять настрій, дарують найбільш позитивні емоції. Але до святкування ще так далеко… Тому учні 7-Б класу вирішили трохи скрасити свій останній тиждень навчання, таким чином сподіваючись наблизити свята.
У понеділок у класі було розпочато акцію «Таємний Санта»: потайки один за одним гімназисти віддавали класному керівникові принесені своїм однокласникам подарунки. А на ранок вівторка – диво! Таємний Санта доставив подарунки точно за адресатами.

Категорія: Інформація

 

На гостини до Миколая

Опубліковано 31-12-2021, 09:04

411
На гостини до Миколая
Кожна людина в новорічні свята очікує на дива. Традиційно вони розпочинаються в ніч на Миколая, яке в Україні відзначають дев’ятнадцятого грудня. Воно пов’язано з постаттю Миколая Чудотворця, який, за легендою, був доброю людиною та допомагав бідним та знедоленим. Його вшановують християни в усьому світі.

Категорія: Інформація

 

Доброчинність об’єднує

Опубліковано 31-12-2021, 08:53

384
Доброчинність об’єднує
Початок грудня знову об’єднав гімназійну громаду на добрі справи! Учні 5-11-х класів узяли участь у традиційній акції «Діти – дітям». Цього року в співпраці із міським парламентом дітей гімназисти збирали канцтовари та настільні ігри. Усі зібрані подарунки учні-депутати міського парламенту передадуть дітям, які потрапили в складні життєві обставини, вихованцям закладу «Особлива дитина» тощо.

Категорія: Інформація

 

А що новенького у бібліотеці???

Опубліковано 27-12-2021, 13:23

423
А що новенького у бібліотеці???
Ось і підійшов до завершення ще один рік. Трішки сумно, але попереду стільки всього цікавого, аж дух перехоплює… Насамперед це довгоочікувані канікули. Ура! І ще раз ура! Адже йдуть різдвяні свята, а це означає, що попереду поїздки, зустрічі з друзями та цікаві подарунки!
Отже, розпочнемо з подарунків. Нещодавно фонд бібліотеки поповнився літературними новинками, а якими саме, дізнаєтеся, коли відвідаєте бібліотеку. Ці цікаві книжечки вже стоять на поличках та чекають на своїх читачів, тобто на вас! Тому, аби канікули стали неперевершеними, зайдіть у бібліотеку та виберіть собі захопливу книжечку…

Категорія: Інформація

 

Цікава географія. Вулканізм

Опубліковано 23-12-2021, 06:12

563
Цікава географія. Вулканізм
Традиційно в кінці І семестру учні 6-х класів беруть активну участь у творчому проєкті «Виверження вулкана».
Мета цього проєкту:
- сприяти формуванню наукової картини світу, уявлення про типи вулканів, їх небезпеку;
- розвивати творчу дослідницьку активність учнів;
- виховувати інтерес до пізнавальної діяльності.

Категорія: Інформація

 

Знайомство з українським Бахом

Опубліковано 19-12-2021, 18:30

421
Знайомство з українським Бахом
Напередодні різдвяних свят учні 6-А класу мали чудову нагоду познайомитися з творчістю та фрагментами біографії легендарного українського композитора, хорового диригента, піаніста, педагога, збирача музичного фольклору, громадського діяча та автора широковідомих хорових обробок українських народних пісень Миколою Леонтовичем. Ще доволі молодим він став одним із перших серед майстрів української музики, і за величезний внесок у розвиток хорового мистецтва сьогодні його називають українським Бахом, але на превеликий жаль, композитор прожив коротке життя (13.12.1877 – 23.01.1921) і трагічно загинув від рук бандитів.

Категорія: Інформація

 

Гімназійний Євроклуб

Опубліковано 19-12-2021, 18:18

408
Гімназійний Євроклуб
Відкривати для себе "європейське" бачення світу, розширювати світогляд, знайомитися з культурою, мовою, традиціями, пам’ятками архітектури та історією народів Європи допомагають гімназистам заняття Євроклубу.
Упродовж семестру керівник клубу Тарарук Дарина Павлівна, учитель англійської мови, проводить з нами цікаві заняття, спрямовані не лише на здобуття знань з історії, географії, мистецтва європейських народів. На цих зустрічах ми вчимося бачити себе частиною світу, навчаємося толерантності, активності, внутрішній свободі.

Категорія: Інформація

 

Дебатний турнір-2021

Опубліковано 19-12-2021, 18:10

546
Дебатний турнір-2021
З 30 листопада по 6 грудня в гімназії тривав дебатний турнір серед гімназистів 9-10 класів. Його проведення цьогоріч співпало із відзначенням у гімназії акції «16 днів проти насилля» та Всеукраїнським тижнем права, тому тематика дебатів між командами була присвячена проблемам насилля: учні 9 класу отримали тезу «Легке фізичне покарання – прийнятний метод виховання», а десятикласники – «Насильство можна зупинити тільки насиллям». Цікаво, що, незважаючи на власне ставлення до явища насилля, командам, які захищали ці тези, вдавалося знаходити аргументи та факти на доведення своєї позиції й бути достатньо переконливими.

Категорія: Інформація

 

Андріївські вечорниці

Опубліковано 15-12-2021, 22:00

563
Андріївські вечорниці
13 грудня в Рівненській українській гімназії у 8-А класі відбувся виховний захід «Андріївські вечорниці». Свято проводилося з метою формування в учнів поваги та пізнавального інтересу до звичаїв, традицій українського народу, його культури та національної спадщини.
Учні 8-А класу Зубко В., Берестяна В., Корнійчук С., Нікітчук В. ознайомили однокласників із звичаями та традиціями українських вечорниць.

Категорія: Інформація