Рівненський ліцей

Усі ми з вами козачата!

Опубліковано 12-10-2021, 22:23

414
Усі ми з вами козачата!
Напередодні великого свята Покрови Пресвятої Богородиці, захисниці козаків, у 7-Б класі відбулися справжні козацькі перегони: і на ерудицію, і на спритність, і на витривалість!
Свято видалося на славу, адже всі конкурси були приправлені гумором, підперчені жартами та закріплені українською піснею!

Категорія: Інформація

 

Історична пам'ять. Гурби

Опубліковано 12-10-2021, 22:16

441
Історична пам'ять. Гурби
8 жовтня, напередодні свята Покрови, учні 10-А та 9-А класів разом зі своїми класними керівниками й педагогом-організатором побували в невеличкому селі Гурби. Про трагічно-героїчні події, які відбувалися в цьому місці, розповів нам учитель історії Сацик Сергій Петрович. Цікаво було дізнатися, що Сергій Петрович навіть сам брав участь у дослідженні подій, які відбулися тут ще в роки Другої світової війни.

Категорія: Інформація

 

Ще раз про булінг

Опубліковано 12-10-2021, 21:31

386
Ще раз про булінг
Під час проведення в гімназії заходів із протидії булінгу до семикласників завітала працівник відділу зав’язків з громадськістю лейтенант поліції Мельник Анастасія, яка нагадала дітям, що таке булінг, які є його різновиди, розповіла їм, що таке цькування, дала поради, як уникати булінгу та яка відповідальність передбачена за нього.

Категорія: Інформація