Рівненський ліцей

Увага! Набір учнів до 5 класу!

Опубліковано 30-03-2021, 12:25

1454
Увага! Набір учнів до 5 класу!
Рівненська українська гімназія оголошує  про прийом  заяв для вступу на навчання у 5 класі з 01 квітня по 31 травня 2021 року.
Чекаємо Вас за адресою: м. Рівне, вул. 24 Серпня, 2 (І поверх, кабінет №19)
Тел. 0362-26-57-25
Для вступу дитини до 5 класу необхідно подати документи:
заяву;
ксерокопію карти обліку профілактичних імунізацій і реакцій на щеплення;
копію сторінки паспорта одного з батьків, де зазначено місце реєстрації проживання або копію витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання.

Категорія: Інформація

 

Наші успіхи в Малій академії наук

Опубліковано 26-03-2021, 22:41

622
Наші успіхи в Малій академії наук
Завершився ІІ (обласний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академій наук. Пишаємося здобутками наших гімназистів! Гімназійним науковцям вдалося здобути 18 перемог і посісти ІІІ місце в рейтингу шкіл Рівненської області!

Категорія: Інформація

 

БУЛІНГУ - НІ

Опубліковано 26-03-2021, 22:35

572
БУЛІНГУ - НІ
24 березня учні 6-А класу разом із вихователем Панасюк О.Ф. та бібліотекарем Котолюз Л.М. відвідали бібліотеку сімейного типу-філію №9. Нас зустріли пані Ольга та пані Віта, які провели зустріч «Скажи булінгу – НІ!»
Ми почули цікаву та корисну інформацію про проблему сьогодення в учнівському середовищі, мали можливість поговорити про те, хто стає жертвами шкільного булінгу. Нам пояснили, що фізичне залякування, побиття, підніжки, небажані дотики, словесні образи, цькування із застосуванням тактики ізоляції – це все підпадає під поняття «боулінгу» та дали рекомендації, як його уникати.

Категорія: Інформація

 

Презентація книги Василя Басараби «Вогонь і вітер»

Опубліковано 26-03-2021, 22:29

610
Презентація книги Василя Басараби «Вогонь і вітер»
Під час Тижня книги літературна студія «Погорина» запросила старшокласників РУГ та всіх поціновувачів творчості Василя Басараби на презентацію нової книги «Вогонь і вітер».
Василь Басараба – поет, прозаїк, член Національної спілки письменників України. У його творчому доробку – поетичні книги «У країні Україні», «Воля», «Смак сонця», «Калинова кров». За прозовий твір «Страшний суд» автор нагороджений дипломами конкурсу «Коронація слова».
Зустріч проходила у формі діалогу. Розмова з письменником час від часу доповнювалася відеороликами про Революцію Гідності, героїв АТО та про наслідки видобування бурштину на рівненському Поліссі.

Категорія: Інформація

 

Скарби світової поезії

Опубліковано 25-03-2021, 21:44

472
Скарби світової поезії
Напередодні Всесвітнього дня поезії, який відзначають 21 березня, учні 10-Б класу взяли участь у годині поетичного настрою, яку створили працівники бібліотеки-філії №9 ЦБС спільно із студентами другого курсу РДГУ (спеціальність «Акторське мистецтво»).
З великим задоволенням усі учасники поетичного дійства поринули в чарівний світ поезії, яка була, є і залишається найважливішою частиною сучасного мистецтва.

Категорія: Інформація

 

Гімназистам про адміністративну та кримінальну відповідальність

Опубліковано 23-03-2021, 20:16

460
Гімназистам про адміністративну та кримінальну відповідальність
19 березня гімназисти 7 та 8-х класів зустрілися з працівниками патрульної поліції Рівного, шкільними офіцерами поліції п. Іванною Бояківською та п. Дмитром Сокалем. Такі профілактичні рейди є невід’ємною роботою поліцейських, адже для того, щоб попередити серйозні правопорушення та, як результат, тяжкі наслідки, дітям потрібно розповідати ще змалку, як не можна поводитися в побуті, на території школи та зі своїми однолітками.

Категорія: Інформація

 

Виставка творчих робіт Наталії Грицай

Опубліковано 18-03-2021, 23:06

447
Виставка творчих робіт Наталії Грицай
Учні 8-Б класу відвідали персональну виставку Наталії Грицай, творчі роботи якої експонуються у відділі мистецтв міської бібліотеки ім. В. Короленка.

Категорія: Інформація

 

Рarlez-vous Français?

Опубліковано 18-03-2021, 22:58

461
Рarlez-vous Français?
Знання іноземних мов – це ключ до успіху в сучасному світі, де спілкування та обробка величезних обсягів інформації набуває все більшого значення. Інтерес до вивчення мов традиційно великий, бо, перефразовуючи відомий вислів, можна сміливо сказати, що той, хто володіє мовами, володіє світом.
Уже неодноразово наші учні доводили, що вони на високому рівні знають іноземні мови. От і цьогоріч гімназисти складали іспит з французької мови та отримали DELF/DALF - дипломи на знання французької як іноземної мови, які видаються Міністерством національної освіти Франції.

Категорія: Інформація

 

Майстер-клас у бібліотеці

Опубліковано 18-03-2021, 22:20

696
Майстер-клас у бібліотеці
Для учнів 8-А класу в Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці у відділі документів іноземними мовами був проведений майстер-клас з опанування швейної машинки та майстер-клас з користування ручками й 3D-окулярами.
Ми ознайомилися з історією винаходів: від нарисів Леонардо да Вінчі до сьогодення. Пізніше нам продемонстрували, як користуватися швейною машинкою та дозволили шити самостійно.

Категорія: Інформація

 

Тарас Шевченко та Рівненщина

Опубліковано 18-03-2021, 22:13

508
Тарас Шевченко та Рівненщина
2 березня учні 8-А класу відвідали Рівненську обласну бібліотеку з нагоди 207 дня народження видатного письменника Тараса Григоровича Шевченка.
На заході нам розказували про життя видатного письменника та художника, демонстрували презентацію місць, де побував Т.Г.Шевченко, та декламували його вірші.

Категорія: Інформація