Рівненський ліцей

До 150-річчя від дня народження Лесі Українки

Опубліковано 24-02-2021, 22:42

477
До 150-річчя від дня народження Лесі Українки
Цьогоріч Україна відзначає 150-ліття від дня народження геніальної письменниці Лесі Українки. Ця жінка – багатогранна творча особистість, про яку М.Бажан сказав: «В історії світової літератури важко знайти таке ім’я, яке дорівнювало б їй талантом, мудрістю, проникливістю, значущістю». Видатні поети ніколи не полишають нас. З’єднавши своє життя з мріями та стражданнями людей, із їхнім пориванням до волі й щастя, вони крокують великою землею безсмертя. Будуть відходити віки, будуть приходити віки… а вічне увійде у вічність, не так у бронзу чи мармур, як в очі людські, у надії людей, бо допоки живе надія – живий і народ.

Категорія: Інформація

 

Я люблю Україну!

Опубліковано 24-02-2021, 22:32

405
Я люблю Україну!
Уже традиційним у Рівненській українській гімназії для одинадцятикласників стало інтелектуально-розважальне шоу «Я люблю Україну!», покликане вкотре сказати всім, як гордо звучить фраза «Я українець(-ка)!» .
У грі брали участь дві команди («Двохсотбальники» та «Дисиденти»), учасники яких продемонстрували надзвичайну ерудованість, прекрасну пам'ять, запальний азарт, весело-жартівливий оптимізм!

Категорія: Інформація