Рівненський ліцей

Картини з доповненою реальністю

Опубліковано 9-02-2021, 21:26

397
Картини з доповненою реальністю
4 лютого наш 6-Б клас разом із вихователем Оленою Феодосіївною та бібліотекарем Ларисою Миколаївною відвідали галерею «Євро - Арт». Там ми познайомилися з картинами української художниці та письменниці Емми Андієвської. У світі вона більше відома як художниця, але в Україні шанують і її літературний талант. Таке знайомство було дуже доречним, адже нещодавно на уроках української літератури ми вивчали її казку-притчу «Говорюща риба». Художниця створює також ілюстрації до своїх літературних творів.

Категорія: Інформація

 

Дивовижне поряд

Опубліковано 9-02-2021, 21:21

404
Дивовижне поряд
3 лютого учні 6-А класу разом з вихователем Оленою Феодосіївною Панасюк та вчителем літератури Оксаною Володимирівною Гаврилюк відвідали галерею «Євро-арт», у якій зараз проходить виставка «Космос Емми Андієвської».
Емма Андієвська ‒ відома письменниця, її притчі ми вивчали на уроках української літератури. А в Європі Емма Андієвська більш відома як художниця. Вона створила 17000 картин. Мисткиня, попри свій поважний вік (майже 90 років!), активно працює. Емма Андієвська живе в Мюнхені (поза межами України з 1943 року), а пише українською мовою, у багатьох її картинах є елементи української вишивки.

Категорія: Інформація

 

Цікаве – поруч!

Опубліковано 9-02-2021, 21:11

361
Цікаве – поруч!
Пристрасть до гри мають усі, особливо сучасні діти. Навіть найрозсудливіші отримують задоволення від цього заняття. Часто гру називають творчою діяльністю, відображенням життя, наслідуванням. А іноді – ігровою залежністю. Так, учні 6 класу змогли більше дізнатися про ігри, відвідавши іноземний відділ обласної наукової бібліотеки.
Алла Сергіївна, працівник цього відділу, розказала учням, яке місце посідає гра в житті кожної дитини, познайомила з різноманітними настільними дитячими іграми, такими як «Монополія», «Ерудітус», «Твістер», «Хто перший?», «Уніто», «Асоціації», «Бінго» і т.д.

Категорія: Інформація

 

Велика катастрофа

Опубліковано 9-02-2021, 21:07

367
Велика катастрофа
Голокост (винищення) – термін, яким в історіографії називають геноцид євреїв, здійснюваний нацистами напередодні та під час Другої світової війни.
Про голокост учні 6 класу більше дізналися, відвідавши виставку в обласній науковій бібліотеці. Екскурсовод розповіла дітям, що в 1933 році до влади в Німеччині прийшов Адольф Гітлер, який затвердив в країні націонал-соціалістичний режим. Цей режим ґрунтувався на нацистській расовій доктрині, згідно з якою німці («арійці») належать до вищої раси, а євреї вважалися недолюдьми. У 1939 році німецька армія окупувала Польщу, розв'язавши тим самим Другу світову війну. У виявлених пізніше документах зазначено, що остаточною метою Гітлера було повне знищення всіх євреїв у всьому світі.

Категорія: Інформація