Рівненський ліцей

День Соборності та Свободи України в РУГ

Опубліковано 21-01-2021, 21:46

533
День Соборності та Свободи України в РУГ
22 січня в день історичного проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна щороку відзначає День Соборності. Протягом багатьох століть українці мріяли про незалежну єдину соборну державу, про те, щоб землі, які з історичних причин були поділені різними країнами, об’єдналися.
Оскільки це свято пов’язане з процесом об’єднання українських земель, заходи, що проводяться 22 січня, покликані відобразити саме нашу єдність. Мабуть, найбільш знаковим був «Живий ланцюг» 1990 року. Тоді люди вишикувалися від Києва до Львова та Івано-Франківська.

Категорія: Інформація

 

«Дорогу подолає той, хто йде!»

Опубліковано 21-01-2021, 08:06

526
«Дорогу подолає той, хто йде!»
Це розповідь про одну перемогу.
Серед моїх однокласників багато хто ще не визначився, куди «рухатися» після закінчення гімназії. Але є й ті, хто вже обрав свій життєвий напрямок. Серед них Оля Наумова, яка вирішила здобувати в майбутньому юридичну освіту. Це не просто зацікавленість, а й реальні зусилля.
Так, з 9-го класу Оля – слухачка Малої академії наук у секції «Правознавство». Саме від свого керівника Марини Павлівни Мулявки вона й дізналася про щорічний конкурс на найкраще есе з правничої тематики, який організовує Північно-західний апеляційний господарський суд.

Категорія: Інформація

 

Маленьке новорічне диво

Опубліковано 21-01-2021, 07:56

526
Маленьке новорічне диво
Напередодні новорічних свят і дорослих, і дітей охоплює передчуття дива. Звичайно, одинадцятикласники потроху втрачають віру в чарівну казку, проте це наш останній гімназійний рік, тому він повинен стати особливим і незабутнім. Майже всі підтримали ідею пограти в «Таємного Санту» – різдвяний обмін подарунками. Учасники рандомно ставали для когось такими собі чарівниками, які мали надзвичайно важливу місію. Варто зазначити, що результат перевершив усі наші сподівання!

Категорія: Інформація

 

«Випускна» ялинка

Опубліковано 19-01-2021, 07:58

582
«Випускна» ялинка
Ми раді вітати всіх з новим 2021 роком! Сподіваємося, він принесе багато приємних сюрпризів!
Минулий 2020 не дозволив розслабитися та відпочити. Пандемія, карантин, локдаун. На жаль, обмеження торкнулись і нашого гімназійного життя: маски, санітайзери, дистанція. Навіть новорічної дискотеки не було. Цілком об'єктивні обставини не дозволили нам, жартуючи та витанцьовуючи, провести 2020 рік.

Категорія: Інформація

 

Різдвяний вертеп від учнів Рівненської української гімназії

Опубліковано 13-01-2021, 22:29

545
Різдвяний вертеп від учнів Рівненської української гімназії
Різдво – одне з найулюбленіших наших свят. З особливим трепетом до цього дійства готувалися учні 7-х класів гімназії – вони інсценізували мінівертеп. Гімназисти були щасливі й задоволені, адже так приємно дарувати радість і святковий настрій іншим! Нехай же це почуття невимовної любові, яке нам дарує Різдво Христове, залишається в серцях дорослих і дітей, щоб проростали зерна добра в душах і дарували надію на краще!

Категорія: Інформація

 

Новорічні пригоди… за партою

Опубліковано 12-01-2021, 21:20

570
Новорічні пригоди… за партою
Будь-хто з нетерпінням чекає Нового року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій – із такими словами для більшості людей асоціюється це свято. Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно, адже всі люди в душі є мрійниками.
Існує думка: як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш. Тому учні 8-А класу задумали відзначити свято «Новорічні пригоди… за партою». Ідейним натхненником стала наша вихователь Олена Андріївна Бурець. З новорічними вітаннями виступили ведучі Анна Титечко та Олександра Скубік.

Категорія: Інформація