Рівненський ліцей

Виставка в Рівненській українській гімназії

Опубліковано 29-12-2020, 19:57

490
Виставка в Рівненській українській гімназії
Ось і настають дні, коли ми готуємося до величного свята Різдва: вивчаємо та пригадуємо колядки, готуємо вертеп, шукаємо близьким подарунки, а ще справді стаємо добрішими, уважнішими до ближніх та нужденних, чинимо краще. Усіх нас об’єднує спільна віра та радість свята народження Христа.
На цьому тлі надзвичайно атмосферно та гармонійно відбулася в стінах гімназії виставка-екскурсія, яку провела для учнів та педагогів учитель християнської етики Руслана Анатоліївна Ковальчук.

Категорія: Інформація

 

Батькам про ефективні стратегії вирішення конфліктних ситуацій

Опубліковано 29-12-2020, 19:51

536
Батькам про ефективні стратегії вирішення конфліктних ситуацій
Батьківські збори в нашій гімназії – це завжди враження та досвід. Вони змушують задуматися про актуальні проблеми виховання та стратегії продуктивної взаємодії з дитиною.
23 грудня 2020 року в 6-Б класі відбулися батьківські збори, що проводила психологиня гімназії Світлана Леонідівна. Тема, що обговорювалася та аналізувалася, – «Ефективні стратегії вирішення конфліктних ситуацій».
Насамперед батьки були ознайомлені зі стратегіями розв’язання конфліктів та позитивами/негативами кожної з названих стратегій. Далі батьки класу були об’єднані в групи та залучені до психологічної гри-дискусії, під час якої обговорювали конфліктні ситуації й способи їх розв’язання з боку чотирьох суб’єктів закладу середньої освіти: учнів, учителів, батьків, адміністрації школи. Підсумком до кожної презентації стало обговорення найбільш продуктивних, конструктивних стратегій розв’язання конфліктів.

Категорія: Інформація

 

Діалог восьмикласників з поліцією

Опубліковано 29-12-2020, 19:43

521
Діалог восьмикласників з поліцією
Нещодавно учні 8-Б класу разом із вихователем Бурець Оленою Андріївною відвідали обласну бібліотеку. Для того, щоб почувати себе захищеними, у безпеці та мати можливість реалізувати свій потенціал, надзвичайно важливо налагоджувати діалог між поліцією та молоддю. Тому з восьмикласниками зустрілися інспектори відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Рівненській області Яна Семчук та капрал поліції Борейко Олеся. Нам розповіли про права та обов'язки дітей. Ми повторили всі види булінгу та що робити, якщо хтось потрапить у скрутні ситуації.

Категорія: Інформація

 

Квест у бібліотеці

Опубліковано 29-12-2020, 19:31

472
Квест у бібліотеці
А чи цікаво вам перевірити свої знання? А здобути нові? Саме такі пропозиції отримали наші п’ятикласники, відвідавши Рівненську обласну державну бібліотеку. Вдале для нас розташування цього закладу дає чудові можливості гімназистам насолоджуватися екскурсіями у світлих та затишних залах, ще свіжих і яскравих після ремонту, та захоплюватися їхніми безмежними фондами.

Категорія: Інформація

 

Восьмикласникам про професію поліцейського

Опубліковано 28-12-2020, 20:17

441
Восьмикласникам  про професію поліцейського
Поліцейський – одна з найважливіших, найвідповідальніших і найнебезпечніших професій у світі. Але це також і професія, яка вабить певною романтикою та екстримом. Просвітницько-профілактичний захід-тренінг «Молодь та поліція: налагоджуємо діалог», на який прийшла інспектор відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Рівненській області Яна Семчук, пройшов в дружній та насиченій формі. Нам розповіли про діяльність поліції, про обладунки поліцейських (рацію, кийок, відеокамеру, бронежилет, світловідбивні шлейки, кайданки, планшет, жезл). Найсміливішою була Марія Прядун, яка приміряла на себе бронежилет.

Категорія: Інформація

 

Інтернет-олімпіада з основ здоров'я

Опубліковано 22-12-2020, 22:30

625
Інтернет-олімпіада з основ здоров'я
Інтернет-олімпіада з основ здоров'я – новий формат змагання для учнів, завдяки якому вони мають можливість продемонструвати свої знання та підготуватися до подальшого вивчення обраної дисципліни. Другий рік поспіль гімназисти успішно беруть участь у такому виді змагань, де на них чекають цікаві та різноманітні завдання.

Категорія: Інформація

 

Літопис Самійла Величка!

Опубліковано 21-12-2020, 19:46

500
Літопис Самійла Величка!
Нещодавно в Рівненській обласній державній бібліотеці відбулася презентація вперше виданого повного оригінального тексту «Літопису» Самійла Величка - монументального твору української історико-мемуарної прози ХVІІ - ХVІІІ ст. У праці розповідається про події 1620-1700 рр.
Видання побачило світ у видавництві «Кліо» (Київ, 2020) накладом 1000 примірників. Оприлюднення вперше за 300 років повного тексту достовірного свідчення епохи – знакова подія, яка допоможе науковцям відновлювати пам'ять про дійсний перебіг подій і правдиву історію України ХVІІ - ХVІІІ ст.

Категорія: Інформація

 

Ви знаєте, що таке вулкан?!

Опубліковано 20-12-2020, 20:51

1000
Ви знаєте, що таке вулкан?!
Вулкан – це височина (найчастіше гора конусоподібної форми), що виникає над каналами й тріщинами в земній корі, по яких на земну поверхню вивергаються лава, попіл, гарячі гази, пари води й уламки гірських порід.
Вулканізм – гарне, але дуже грізне природне явище, яке супроводжується підземним гулом, потужними вибухами, сильними землетрусами й зливами. Воно пов'язане з виходом магми на поверхню суходолу або дна океану, тобто з явищем, яке називається виверженням.

Категорія: Інформація

 

Напередодні Миколая

Опубліковано 20-12-2020, 20:37

502
Напередодні Миколая
Напередодні Дня святого Миколая учні 6-Б класу разом із вихователем Панасюк Оленою Феодосіївною побували в боулінгу. Це були неперевершені враження та емоції, коли майже всі однокласники разом змагалися на доріжках у вправності кидка, їли смачну піцу, розповідали різні смішні історії, які коли-небудь з ними траплялися, та просто веселилися!

Категорія: Інформація

 

Наум прийшов до шестикласників!

Опубліковано 20-12-2020, 20:23

467
Наум прийшов до шестикласників!
Одним із зимових свят є День Наума-грамотника, яке відзначається 14 грудня. Кажуть: «Прийшов Наум – час братися за ум», тому ми вирішили традиційно провести інтелектуальну гру «Брейн-ринг». Ведучі свята Семеренко Олександра та Жимолостнова Аліна (6-А кл.) і Мартинюк Олександра та Музичко Вікторія (6-Б кл.) познайомили всіх присутніх з історією цього дня, а потім шестикласники в командній грі змогли продемонструвати свої інтелектуальні здібності. Веселий настрій усім забезпечили дівчатка ансамблю 6-класників (під керівництвом Туровської Лідії Іванівни), які заспівали чудову пісню, та Кулаковська Марія, яка виконала на гітарі прекрасну мелодію.

Категорія: Інформація