Рівненський ліцей

Цікавий квест для семикласників

Опубліковано 21-10-2018, 19:07

947
Цікавий квест для семикласників
19 жовтня дівчатка 7-Б класу влаштували невеличкий квест для сильної половини класу. Хлопчикам потрібно було пройти цікаві випробування: співати по смайликах, розгадувати зашифровані слова, вирішувати логічні задачки, танцювати, ще й продукти для борщу вибирати. Хлопчики справно виконали всі завдання дівчаток, за що отримали цікаві подарунки та гарно провели час з однокласниками.

Категорія: Інформація

 

Зустріч семикласників з інспектором патрульної поліції

Опубліковано 21-10-2018, 19:04

889
Зустріч семикласників  з інспектором патрульної поліції
Однією з актуальних проблем сьогодення є прояви насильницької поведінки серед підлітків. Будь-який школяр може опинитися в ситуації, коли його ображають, висміюють або ж, навпаки, учень може сам приєднатися до тих, хто знущається з інших.
З метою попередити булінг серед гімназистів вихователь Лупіна Наталія Мирославівна запросила на зустріч з учнями 7-Б класу інспектора патрульної поліції Бояківську Іванну Олександрівну.

Категорія: Інформація

 

Жовтнева прогулянка древнім Львовом

Опубліковано 21-10-2018, 19:01

1296
Жовтнева прогулянка древнім Львовом
12 жовтня учні 8-А класу відвідали культурну столицю та історичне серце України – Львів. Гімназисти блукали вуличками міста, милувалися стародавньою архітектурою й просто гарно проводили час. Чудовий екскурсовод зуміла зацікавити розповідями кожного.
Учні також мали можливість оглянути мальовниче місто з висоти пташиного польоту. Прекрасний краєвид, який відкрився з найвищої точки Львова, назавжди залишиться в їхній пам'яті.

Категорія: Інформація

 

Музична вітальня

Опубліковано 21-10-2018, 18:58

970
Музична вітальня
«Живи, наша пісне!» - такими словами розпочалася в Рівненській українській гімназії музична вітальня, приурочена 100-річчю від дня заснування Української республіканської капели під керівництвом Олександра Кошиця. Ведучі свята, гімназистки Костюк Олександра, Нікітіна Олександра та вчителі Туровська Лідія Іванівна й Панасюк Олена Феодосіївна, познайомили одинадцятикласників із життєвим та творчим шляхами славного сина України, геніального диригента, знаменитого композитора й ученого-етнографа, педагога О.Кошиця та його хоровою капелою.

Категорія: Інформація