Рівненський ліцей

Калейдоскоп талантів учнів 5-х класів

Опубліковано 30-11-2017, 21:03

1366
Калейдоскоп талантів учнів 5-х класів
20 та 27 листопада ми бачили спалахи дитячих талантів - вправних і впевнених, боязких і сором’язливих, мрійливих і захоплених. До свята «Калейдоскоп талантів» учні готувалися завчасно: учили пісні, приносили свої поробки та малюнки, удосконалювали майстерність у танцях та спорті.
Кожен гімназист дізнався про захоплення своїх однокласників.

Категорія: Інформація

 

Батьки п’ятикласників зустрілись у Колі

Опубліковано 30-11-2017, 21:00

977
Батьки п’ятикласників зустрілись у Колі
Те, що є незвичним, виходить за межі буденності, завжди стає цікавим. А ще надає можливість подивитися на навколишній світ іншими очима.
Так і в нашому 5-Б класі відбулись не прозаїчні батьківські збори, а несподівана зустріч. Зустріч, що надала можливість критично (по-іншому) подивитись на своє ставлення до дитини, до сім’ї, до тих, хто поруч. Критично – це переосмислити нашу повсякденну бентегу, рутину, що крутить нас на одному місці.

Категорія: Інформація

 

Ефективне спілкування батьків з підлітками

Опубліковано 29-11-2017, 21:15

1003
Ефективне спілкування батьків з підлітками
Саме так було названо тренінг для батьків 7-Б класу. Упродовж заняття батьки поринули у світ підлітків, пригадали себе, свої проблеми, цілі, прагнення й мрії, дізналися більше про захоплення й бажання своїх дітей.

Категорія: Інформація

 

Про поліцію очима одинадцятикласників

Опубліковано 29-11-2017, 21:12

1021
Про поліцію очима одинадцятикласників
29 листопада учням 11-А класу було проведено екскурсію в управлінні Національної поліції м.Рівне. І хоча цей заклад є режимним об`єктом, але нас пропустили, адже ми прийшли ознайомитися ближче з роботою патрульних і, як виявилося, інших службовців, які також виконують важливі обов’язки.
Нас приємно вразила зустріч із лейтенантом поліції Іванною Бояківською, яка розповіла про відповідальну й небезпечну поліційну службу. І все це з усмішкою, «на позитиві»! До речі, усі, кого ми зустрічали в коридорах відділку, були дуже толерантні, тактовні, чемні, з гумором сприймали чергову екскурсію.

Категорія: Інформація

 

П’ятикласники - екскурсанти

Опубліковано 28-11-2017, 19:16

1000
П’ятикласники - екскурсанти
Чи замислювалися мої учні-рівняни про те, наскільки добре вони знають своє місто? Я вирішила це перевірити.
Тому наша подорож розпочалася з прилеглих вулиць. Поряд з гімназією знаходиться вулиця Драгоманова. Допомогти мені пролити світло на історію цієї вулиці я запросила вчителя історії Мєдвєдєву Ліну Олексіївну та провідного спеціаліста Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Короленка.

Категорія: Інформація

 

День іменинника 2017

Опубліковано 28-11-2017, 19:14

925
День іменинника 2017
В останню неділю осені гімназисти 7–Б класу разом із батьками та вихователем вирішили переглянути новий фільм про супергероїв «Ліга справедливості». У кінотеатрі ми зустрілися вранці, щоб приготувати вітання нашим іменинникам.

Категорія: Інформація

 

Акція «Годівничка для Лебединки»

Опубліковано 28-11-2017, 19:12

1058
Акція «Годівничка для Лебединки»
Днями наш Екоцентр завершив загальногімназійну акцію «Годівничка для Лебединки». Дзвінкими пташиними голосами щиро дякуємо гімназистам та їхнім сім’ям за чудові «їдальні» для пернатих.
Цвірінь-цвірінь, тьох-витьох-тьох, трійю-тіх-тіх (по-нашому, «Ой, як дякуємо»)...

Категорія: Інформація

 

Математичний брейн-ринг

Опубліковано 28-11-2017, 19:09

1347
Математичний брейн-ринг
Семикласники разом із учителем математики Тетяною Ростиславівною Форсюк і вихователем Наталією Володимирівною Палаженко вирішили пограти після уроків у відому, але все ж цікаву гру.
Математичний брейн-ринг складався з декількох етапів, які поєднували й пошуки завдань по всій гімназії, і розгадування ребусів, головоломок, кросвордів, підступних логічних завдань, літературно-математичних конкурсів.

Категорія: Інформація

 

У пам’яті скорботний 33-й

Опубліковано 28-11-2017, 19:07

1046
У пам’яті скорботний 33-й
23 листопада зусиллями дев’ятикласників для учнів Рівненської української гімназії було проведено вечір-реквієм «Свіча пам’яті», присвячений вшануванню пам’яті жертв голодоморів. Кінохроніка, історична довідка від учителя Мєдвєдєвої Ліни Олексіївни, поезії, фото та відеодокументи розповіли присутнім про весь жах, який довелося пережити українцям у страшні 1932-1933 роки.

Категорія: Інформація

 

Твори добро

Опубліковано 23-11-2017, 06:41

1281
Твори доброРобити добрі справи потрібно завжди, адже іноді допомога людям полягає лише в тому, щоб бути не байдужим. Тобто кожен з нас може стати добротворцем.
Так, учні 5-х класів Рівненської української гімназії взяли участь у благодійному ярмарку «Твори добро»: принесли на продаж речі, виготовлені власноруч, та різні смаколики.

Категорія: Інформація