Рівненський ліцей

Календарне літо розпочалося!

Опубліковано 2-06-2017, 09:01

1208
Календарне літо розпочалося!
І в Міжнародний День захисту дітей щасливі обличчя учасників іншомовного табору вкотре довели, що ідея літніх таборів – це веселий та захопливий спосіб організації дозвілля.
Новий вид діяльності опановували сьогодні капусники – «Pinatas». Окрім того, вони продовжували відкривати в собі театральні здібності та журналістські таланти.

Категорія: Інформація

 

Іншомовний табір

Опубліковано 2-06-2017, 08:57

1343
Іншомовний табір
Літо ще не розпочалося, але в Рівненській українській гімназії вже спекотно. Розпочав свою роботу літній іншомовний табір! Після року наполегливої праці та навчання можна «розважитися». Пісні з пантомімою, театралізовані дійства, журналістика, літературні квести та прикладна творчість… Кожен може знайти собі заняття до вподоби. І все це на фоні англійської, німецької та французької мов.
Good luck! Viel Spaß!

Категорія: Інформація

 

Європарад в Рівному

Опубліковано 2-06-2017, 08:54

1416
Європарад в Рівному
20 травня Рівне відзначало День Європи. У святкуванні взяли участь й учні РУГ. Гімназисти долучалися до різноманітних заходів у рамках проведення днів Європи. Так, учениця 8 кл Чикун Т. взяла участь у конкурсі малюнків “Європа очима дітей”, а учениця 10 кл. Сегіна І. виборола ІІ місце в конкурсі фотоколажів «Європа в моєму місті».

Категорія: Інформація

 

Екскурсія п'ятикласників у зоопарку

Опубліковано 2-06-2017, 08:49

1150
Екскурсія п'ятикласників у зоопарку
Коли закінчився останній урок у цьому навчальному році, гімназисти 5-А класу разом з вихователем Лупіною Наталією Мирославівною та головою батьківського комітету Дмитрук Тетяною Василівною відправилися на екскурсію в Рівненський зоопарк.

Категорія: Інформація

 

День науки

Опубліковано 2-06-2017, 08:45

1104
День науки
У третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки . Оскільки ми, гімназисти, теж вважаємо себе причетними до цієї знаменної події (що не кажи, а часом щось таке зробимо, напишемо або скажемо, що й досвідчених учителів дивуємо!), то центром науки й освіти при допомозі вихователів, учителів були проведені заходи до Дня науки.

Категорія: Інформація

 

Казкова подорож п'ятикласників у Львів

Опубліковано 2-06-2017, 08:41

1157
Казкова подорож п'ятикласників у Львів
Напередодні літніх канікул наймолодші гімназисти помандрували в старовинне місто Львів.
Під час подорожі п’ятикласники відвідали один з найкращих у Європі Львівський театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької, який виглядає як справжній палац.

Категорія: Інформація