Рівненський ліцей

«Україна – це ми!»

Опубліковано 16-02-2016, 16:19

1430
«Україна – це ми!»Під таким гаслом розпочався загальноміський проект телеканалу «Рівне1» за участю випускників міста. Учасниками цього проекту стали й гімназисти 11 класів Рівненської української гімназії – Константінова Дарина, Потапчук Анастасія, Петрочук Христина, Зеленна Анна, Полюхович Анна, Остапін Іван та Павлов Владислав. У коротких роликах учні мали змогу поділитися планами на майбутнє та сподіваннями щодо власного внеску у розбудову своєї Батьківщини.
Дивіться нас на каналі «Рівне 1», починаючи з 1 березня.

Категорія: Інформація

 

Свято поезії

Опубліковано 16-02-2016, 16:17

1506
Свято поезіїЗмінюється час. Змінюються люди. Але незмінною лишається людська потреба любити, нерозгаданою лишається таємниця душі, в якій пломенить почуття любові. У цьому переконалися учасники святкового засідання літературно-мистецької вітальні, присвяченого весні, красі та коханню «Ще не весна, а серце повниться любов’ю», яке відбулося у стінах Рівненської української гімназії 15 лютого.

Категорія: Позакласна робота, Мистецтво

 

Підтримка військових

Опубліковано 16-02-2016, 13:17

1341
Підтримка військових
Центр «Милосердя» РУГ звернувся до усіх гімназистів з проханням допомогти волонтерському центру у виготовленні «Кікімор» .
«Кікіморами» називається особливий камуфляж для снайперів та розвідників, який роблять майстрині своїми руками зі звичайної мішковини та риболовних сіток.
Восьмикласники вирішили не залишатися осторонь та 12 лютого відправились у волонтерський пункт, щоб надати свою посильну допомогу...

Категорія: Самоврядування