Рівненський ліцей

Яблучна вечірка

Опубліковано 30-10-2014, 17:56

1788
Яблучна вечірка Щедра осіння пора та наближення канікул надихнули учнів влаштувати у гімназії справжнє свято спілкування з друзями. Так, 25 жовтня дев’ятикласники підготували та провели яблучну вечірку для учасників гімназійного самоврядування. Гімназисти дізналися багато корисної інформації про яблука, розважалися під час цікавих конкурсів, і, звичайно, пригощалися соковитими яблуками та стравами з яблук...

Категорія: Самоврядування

 

Засідання авторської творчої майстерні вчителів економіки Рівненської області

Опубліковано 30-10-2014, 00:35

1839
Засідання авторської творчої майстерні вчителів економіки Рівненської  області29 жовтня 2014 року на базі Рівненської української гімназії було проведено засідання обласної авторської творчої майстерні вчителів економіки на тему : «Формування конкурентоспроможного учня шляхом підвищення професійної компетентності вчителя». Робота творчої майстерні розпочалася з представлення заступником директора з навчально-виховної роботи Тетяною Петрівною Коваль навчального закладу. Засідання проходило в кабінеті географії та економіки імені Михайла Гуцуляка, тому колег з області ознайомили з життєвим і творчим шляхом Михайла та Ераста Гуцуляків. Пізнавальну і цікаву екскурсію провела вчитель географії Уляна Володимирівна Марач...

Категорія: Методична робота

 

Знавці українського козацтва

Опубліковано 29-10-2014, 20:22

1667
Знавці українського козацтва24 жовтня, в рамках життя кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін, у 8 класах пройшов історичний брейн-ринг «Українське козацтво» (провела вчитель історії Медвєдєва Ліна Олексіївна). Метою проведення гри є закріплення й поглиблення знань учнів про козаків та Запорізьку Січ, залучення учнів до вивчення історії свого народу, виховання патріотизму та поваги до минулого українського народу. Команди-курені змагалися в знаннях з побуту, військової справи, традицій Запорізької Січі.

Категорія: Позакласна робота

 

Дві нації у серці Європи

Опубліковано 22-10-2014, 14:49

1580
Дві нації у серці ЄвропиОдвіку поруч і разом живуть у серці Європи дві нації – українці й поляки. Взаєминам наших народів уже понад десять століть. Однак лише в останні роки відносини між Україною і Польщею набули змісту та характеру добросусідства, рівноправності й справжньої дружби.
Прикладом такого двостороннього діалогу між державами стала співпраця між двома навчальними закладам – Рівненською українською гімназією та Об’єднанням шкіл Адамова (Люблінське воєводство). Такі взаємини тривають уже понад 9 років, за цей період вихованці гімназії неодноразово побували в Польщі, ознайомилися з духовною спадщиною наших сусідів, дізналися про сучасні політичні, економічні й культурні процеси в цій державі...

Категорія: Методична робота

 

У РІВНЕНСЬКИХ ШКОЛЯРІВ ВСЕ Ж БУДУТЬ ОСІННІ КАНІКУЛИ

Опубліковано 22-10-2014, 00:30

1542
У РІВНЕНСЬКИХ ШКОЛЯРІВ ВСЕ Ж БУДУТЬ ОСІННІ КАНІКУЛИ Рівненські школярі матимуть канікули цієї осені. Про це повідомили в управлінні освіти Рівненського міськвиконкому.
Раніше повідомляли, що погодні умови сприяють тому, щоб не розпочинати опалювальний сезон, та осінні канікули у школах Рівного планують об'єднати з зимовими. Але через похолодання прийняли рішення, що осіннім канікулам у школах все ж бути.
Так, школярі Рівного відпочиватимуть тиждень: з 27 жовтня до 2 листопада.
За матеріалами www.viche.lutsk.ua та www.ogo.ua

Категорія: Інформація

 

У школярів Рівного не буде осінніх канікул

Опубліковано 21-10-2014, 07:36

1382
У школярів Рівного не буде осінніх канікулУ школярів Рівного не буде осінніх канікул. Про це повідомили на засіданні Рівненського міськвиконкому.
Усім школярам країни упродовж навчального року передбачені 30 днів канікул. І вони усі будуть надані учням для відпочинку. Зважаючи на те, що погодні умови сприяють тому, щоб не розпочинати опалювальний сезон, то осінні канікули у школах Рівного планують об'єднати з зимовими.

- Питання про осінні канікули піднімають батьки, але ми пояснюємо їм цю ситуацію. Осінні канікули мали бути тиждень з 27 жовтня до 2 листопада, - розповідає заступник начальника управління освіти Рівненського міськвиконкому Катерина Сичик. - Ми довчимося цей рік, а в січні плануємо місячні канікули.


Автор: Ольга ДАНИЛЮК 
www.ogo.ua

Категорія: Інформація

 

Знайомство з мирним атомом

Опубліковано 17-10-2014, 19:15

2022
Знайомство з мирним атомом16 жовтня гімназисти РУГ мали можливість познайомитися з роботою мирного атому, під час екскурсії на Рівненську АЕС. Під час оглядової поїздки навколо станції, нам показали градильні (величезні 150-тиметорові вежі для охолодження води) і розповіли про принцип їх дії. Оскільки атомна станція - об’єкт закритого типу, фотографувати було заборонено!..

Категорія: Позакласна робота

 

Історико-краєзнавчий квест для 11-класників

Опубліковано 17-10-2014, 18:58

1721
Історико-краєзнавчий квест для 11-класників Традиційно в жовтні у Рівненській українській гімназії до Дня українського козацтва та створення УПА проводиться історико-краєзнавча гра, у якій беруть участь гімназисти 11 класу (історичний профіль). Натхненником і керівником цієї гри є вчитель історії Сацик Сергій Петрович. В ході змагань учні долали 15 пунктів, розміщених у центральній частині нашого міста, відправною точкою та місцем прибуття була гімназія...

Категорія: Позакласна робота

 

Козацькі забави для семикласників

Опубліковано 16-10-2014, 19:53

3466
Козацькі забави для семикласників15 жовтня 2014 року, з нагоди свята Покрови і Дня українського козацтва для учнів 7-х класів Рівненської української гімназії проводився інтелектуально-спортивний турнір «Козацькі забави» під девізом «Козацькому роду – нема переводу». Гімназисти отримали можливість позмагатися в кмітливості, силі, спритності, як справжні козаки. Змагання відбувалися між чотирма куренями, кожен з яких мав назву, девіз, яскраве представлення. Очолювали козаків справжні отамани...

Категорія: Позакласна робота

 

Рівненська українська гімназія в "Червоній калині"

Опубліковано 15-10-2014, 22:13

2393
Рівненська українська гімназія в "Червоній калині"
14 жовтня учні гімназії взяли участь у загальноміському огляді-конкурсі військово-патріотичної пісні та строю «Червона калина». Огляд проходив на майдані Незалежності.
Рівненську українську гімназію представляла команда у складі...

Категорія: Позакласна робота, Спорт, Мистецтво