Рівненська українська гімназія

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Як зацікавити старшокласників англійською?

Опубліковано 18-02-2021, 22:03

82
Як зацікавити старшокласників англійською?
Перегляд фільму іноземною мовою стовідсотково змусить вивчити нові слова та конструкції.
15 лютого учні 9-А класу переглядали уривки фільму, виконували цікаві завдання до відео, вивчили нові слова та вирази. А ще кожен описав своє ідеальне побачення)))

Категорія: Інформація

 

Благодійний книжковий ярмарок у Рівненській українській гімназії

Опубліковано 18-02-2021, 21:51

68
Благодійний книжковий ярмарок у Рівненській українській гімназії
З 9 по 11 лютого в гімназії тривав благодійний книжковий ярмарок «Книги творять дива». Цим заходом гімназисти відреагували на прохання рівненської письменниці Олени Медведєвої допомогти 13-річній Марійці Колеснік здійснити мрію: одужати та видати свою книжку «Друге диво».
У ці дні одні учні приносили та продавали цікаві сучасні книжки, інші купували ті, що вподобали, за приємною «демократичною» ціною, були й ті, хто приносив добровільні пожертви до скриньки. У підсумку для здійснення Марійчиної мрії гімназисти переказали всі зібрані кошти на картку родини.

Категорія: Інформація

 

Е-буклети про наше місто

Опубліковано 15-02-2021, 21:34

269
Е-буклети про наше місто
Вивчення іноземної мови – процес складний, багатогранний і цікавий, тому проведення Тижня іноземних мов у гімназії дає змогу учням розкрити свої творчі здібності, дізнатися ще більше цікавої інформації, поглибити власні знання, а можливо, навіть визначити подальшу долю.

Категорія: Інформація

 

Віртуальна подорож Британією

Опубліковано 15-02-2021, 20:27

89
Віртуальна подорож Британією
10 лютого учні 8-Б класу віртуально подорожували Британією. Співали пісень, розгадували значення ідіом, грали в taboo й ознайомлювалися з дивними британськими традиціями та святкуваннями.
У гімназії лунали хіти The Beatles та Raging bone man.

Категорія: Інформація

 

Картини з доповненою реальністю

Опубліковано 9-02-2021, 21:26

90
Картини з доповненою реальністю
4 лютого наш 6-Б клас разом із вихователем Оленою Феодосіївною та бібліотекарем Ларисою Миколаївною відвідали галерею «Євро - Арт». Там ми познайомилися з картинами української художниці та письменниці Емми Андієвської. У світі вона більше відома як художниця, але в Україні шанують і її літературний талант. Таке знайомство було дуже доречним, адже нещодавно на уроках української літератури ми вивчали її казку-притчу «Говорюща риба». Художниця створює також ілюстрації до своїх літературних творів.

Категорія: Інформація

 

Дивовижне поряд

Опубліковано 9-02-2021, 21:21

83
Дивовижне поряд
3 лютого учні 6-А класу разом з вихователем Оленою Феодосіївною Панасюк та вчителем літератури Оксаною Володимирівною Гаврилюк відвідали галерею «Євро-арт», у якій зараз проходить виставка «Космос Емми Андієвської».
Емма Андієвська ‒ відома письменниця, її притчі ми вивчали на уроках української літератури. А в Європі Емма Андієвська більш відома як художниця. Вона створила 17000 картин. Мисткиня, попри свій поважний вік (майже 90 років!), активно працює. Емма Андієвська живе в Мюнхені (поза межами України з 1943 року), а пише українською мовою, у багатьох її картинах є елементи української вишивки.

Категорія: Інформація

 

Цікаве – поруч!

Опубліковано 9-02-2021, 21:11

74
Цікаве – поруч!
Пристрасть до гри мають усі, особливо сучасні діти. Навіть найрозсудливіші отримують задоволення від цього заняття. Часто гру називають творчою діяльністю, відображенням життя, наслідуванням. А іноді – ігровою залежністю. Так, учні 6 класу змогли більше дізнатися про ігри, відвідавши іноземний відділ обласної наукової бібліотеки.
Алла Сергіївна, працівник цього відділу, розказала учням, яке місце посідає гра в житті кожної дитини, познайомила з різноманітними настільними дитячими іграми, такими як «Монополія», «Ерудітус», «Твістер», «Хто перший?», «Уніто», «Асоціації», «Бінго» і т.д.

Категорія: Інформація

 

Велика катастрофа

Опубліковано 9-02-2021, 21:07

73
Велика катастрофа
Голокост (винищення) – термін, яким в історіографії називають геноцид євреїв, здійснюваний нацистами напередодні та під час Другої світової війни.
Про голокост учні 6 класу більше дізналися, відвідавши виставку в обласній науковій бібліотеці. Екскурсовод розповіла дітям, що в 1933 році до влади в Німеччині прийшов Адольф Гітлер, який затвердив в країні націонал-соціалістичний режим. Цей режим ґрунтувався на нацистській расовій доктрині, згідно з якою німці («арійці») належать до вищої раси, а євреї вважалися недолюдьми. У 1939 році німецька армія окупувала Польщу, розв'язавши тим самим Другу світову війну. У виявлених пізніше документах зазначено, що остаточною метою Гітлера було повне знищення всіх євреїв у всьому світі.

Категорія: Інформація

 

До уваги випускників Рівненської української гімназії різних років!

Опубліковано 4-02-2021, 19:06

99
До уваги випускників Рівненської української гімназії різних років!
Згідно з карантинними обмеженнями, які діють в Україні з 25 січня 2021 року, проведення масових заходів у закладах освіти заборонено.
Тому традиційну зустріч випускників «У колі друзів-2021» скасовано.
Дякуємо за розуміння!
Із нетерпінням чекаємо на зустрічі з вами в наступному році!

Категорія: Інформація

 

Реєстрація на ЗНО- 2021

Опубліковано 3-02-2021, 21:35

185
Реєстрація на ЗНО- 2021
Український центр підготував для всіх охочих зареєструватися для участі в ЗНО відеоінструкцію, з якої Ви дізнаєтеся про те, на що варто зважати до, а також під час реєстрації.

Категорія: Інформація