Рівненська українська гімназія

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Напередодні Миколая

Опубліковано 20-12-2020, 20:37

88
Напередодні Миколая
Напередодні Дня святого Миколая учні 6-Б класу разом із вихователем Панасюк Оленою Феодосіївною побували в боулінгу. Це були неперевершені враження та емоції, коли майже всі однокласники разом змагалися на доріжках у вправності кидка, їли смачну піцу, розповідали різні смішні історії, які коли-небудь з ними траплялися, та просто веселилися!

Категорія: Інформація

 

Наум прийшов до шестикласників!

Опубліковано 20-12-2020, 20:23

70
Наум прийшов до шестикласників!
Одним із зимових свят є День Наума-грамотника, яке відзначається 14 грудня. Кажуть: «Прийшов Наум – час братися за ум», тому ми вирішили традиційно провести інтелектуальну гру «Брейн-ринг». Ведучі свята Семеренко Олександра та Жимолостнова Аліна (6-А кл.) і Мартинюк Олександра та Музичко Вікторія (6-Б кл.) познайомили всіх присутніх з історією цього дня, а потім шестикласники в командній грі змогли продемонструвати свої інтелектуальні здібності. Веселий настрій усім забезпечили дівчатка ансамблю 6-класників (під керівництвом Туровської Лідії Іванівни), які заспівали чудову пісню, та Кулаковська Марія, яка виконала на гітарі прекрасну мелодію.

Категорія: Інформація

 

На Андрія в кіно!

Опубліковано 20-12-2020, 20:10

79
На Андрія в кіно!
Кінотеатр – річ унікальна та універсальна в будь-яку пору року й погоду. У кіно ходять усі, незалежно від віку, характерів та інтересів.
У неділю 13 грудня на свято Андрія учні 6-А класу разом з батьками та вихователем відвідали кінотеатр, який знаходиться в розважальному центрі «SKyUP».
Гімназисти, сповнені емоцій, дивилися цікавий мультфільм «Родина Бігфутів».

Категорія: Інформація

 

Новинки від ялинки!

Опубліковано 20-12-2020, 19:50

74
Новинки від ялинки!
Свято наближається, усі поспішають вибрати ялинку!
А де ж найкращий вибір ялинок? Правильно, у бібліотеці! Найкреативніша ялинка, а головне, найцікавіша, тому що складається з бібліотечних новинок, придбаних для читайликів та чомучок гімназійної бібліотеки!
Для навчання чи дозвілля, під час канікул чи карантину, у дорогу чи для затишного читання вдома! Отож знайдіть хвилинку, завітайте до бібліотеки та виберіть на свій смак цікавинку від ялинки!

Категорія: Інформація

 

До сусідів у гості

Опубліковано 16-12-2020, 20:49

92
До сусідів у гості
Хто багато читає, той багато знає! Саме з таким переконанням наші п’ятикласники розпочали знайомство із сусідніми до гімназії бібліотеками, а саме: з бібліотекою сімейного типу по вул. С.Бандери та Рівненською обласною державною бібліотекою на Лебединці. З невеликим інтервалом у два дні, аби все встигнути, відвідали дві найбільші книгозбірні нашого міста.
З превеликим задоволенням та захватом діти ознайомилися із світлими та просторими залами бібліотек, відвідали різні тематичні відділи та читальні зали.

Категорія: Інформація

 

Щасливий вареник від Тетяни Андріївни

Опубліковано 14-12-2020, 20:50

120
Щасливий вареник від Тетяни Андріївни
Неодмінним атрибутом свята Андрія є вареники. Певно, у кожній оселі парували вони на столі в ці дні. У Рівненській українській гімназії учасники центру культури та відпочинку «пригощали» гімназистів імпровізованими варениками із щирими добрими побажаннями на прийдешній рік. Були серед цих вареників і «щасливі» – з додатковим солодким сюрпризом!

Категорія: Інформація

 

Дівич-вечір «У ніч на Андрія»

Опубліковано 14-12-2020, 20:50

150
Дівич-вечір «У ніч на Андрія»
Ніч з 12 на 13 грудня на Андрія Первозванного вважається чарівною. Напередодні свята молодь збиралася на вечорниці, гучно гуляла та веселилася. З-поміж веселощів, розмов, жартів та ігор традиційним у цю ніч було ворожіння. Незаміжні дівчата гадали на свою долю, мріяли про те, щоб їм явився їх суджений. На чому тільки не ворожили, щоб лиш дізнатися, чи скоро заміж підуть: на ножах, квасолі, ключах і черевиках (обов’язково з лівої ноги!). Собак і тих голодом морили, щоб вони ввечері всі пампушки з’їли.

Категорія: Інформація

 

Акція «16 днів проти насильства»

Опубліковано 14-12-2020, 20:50

116
Акція «16 днів проти насильства»
З 25 листопада 2020р. по 10 грудня 2020 р. в Україні відбулася щорічна міжнародна акція «16 днів проти насильства», яка була ініційована Центром Жіночого Глобального лідерства у 1991 році, з метою привернення уваги громадськості до проблем насильства в сім'ї, а також захисту прав жінок та формування ненасильницької ідеології в суспільстві.
Дати початку та завершення акції вибрані не випадково. Вони поєднують заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

Категорія: Інформація

 

Насправді все в наших руках…

Опубліковано 14-12-2020, 20:50

105
Насправді все в наших руках…
Гадаєте, легко з восьмикласниками говорити про шкідливі звички? Думаєте, чимось можна зацікавити сучасних підлітків у цій, здавалося б, «заїжджені» темі? Можна легко…
Для цього нас, восьмикласників, психолог Світлана Леонідівна об’єднала в динамічні групи, і ми поділилися знаннями про шкоду здоров’ю від уживання психоактивних речовин (тютюну, алкоголю, наркотиків), про небезпеки недотримання правил гігієни в роботі із сучасними ґаджетами…

Категорія: Інформація

 

Новорічний майстер-клас

Опубліковано 14-12-2020, 20:50

101
Новорічний майстер-клас
Усі ми з нетерпінням очікуємо на улюблене свято – Новий рік. Звичайно ж, головна прикраса цієї події – новорічна ялинка. Кожен намагається прикрасити зелену красуню яскраво та оригінально. Останнім часом набирають популярності та дуже цінуються вироби, зроблені своїми руками. Потрібно лише бажання. І таке бажання було в гімназистів 6-А класу. Створити учням казковий настрій погодилася мама – Шевчук Наталія Миколаївна. Вона провела для дітей майстер-клас із виготовлення новорічної іграшки.

Категорія: Інформація