Рівненський ліцей

Виховна година з блогером

Опубліковано 20-12-2023, 05:42

225
Виховна година з блогером
З метою продовження профорієнтаційної роботи ліцеїсти 9-А класу мали пізнавальну зустріч із рівненською інста-блогеркою, а також випускницею нашого навчального закладу Олександрою Ковальчук. Блогерка поділилася секретом свого успіху й дала поради учням щодо вибору майбутньої професії.

Категорія: Інформація

 

«Таємний Санта» в 5-А класі

Опубліковано 15-12-2023, 05:13

270
«Таємний Санта» в 5-А класі
«Хо-хо-хо», - сказав би Санта, завітавши до нас у гості в передноворічний вечір. А зранку ми всі б вірили в диво та раділи, розпаковуючи подарунки. Та насправді Сантою може стати кожен, навіть ти! Так-так, саме ти можеш бути чиїмось «таємним» Сантою і подарувати комусь зимовий настрій, приємний сюрприз і щиру усмішку.

Категорія: Інформація

 

Вибір професії та дизайн нашого життя

Опубліковано 14-12-2023, 18:09

207
Вибір професії та дизайн нашого життя
Час плине швидко… Наче нещодавно ми були п’ятикласниками, а позаду вже роки навчання. Крок за кроком ідемо до дорослого життя, ще поступ – і дехто з нас обере студентські правила освіти. Тому тематична зустріч із психологом Світланою Леонідівною не випадкова, оскільки визначити своє місце в житті та не помилитися, знайти відповіді на запитання: «ким бути?», «де працювати?», «з ким працювати?» – надзвичайно відповідально.

Категорія: Інформація

 

Урок гігієни ротової порожнини в 6-х класах

Опубліковано 12-12-2023, 19:05

227
Урок гігієни ротової порожнини в 6-х класах
Уже доброю 5-річною традицією стало проведення уроку гігієни «Догляд за ротовою порожниною» у ліцеїстів 6-х класів.
8 грудня лікарем стоматологом-парадонтологом Дарією Сергіївною такі уроки були проведені в 6-А та 6-Б класах, у ході яких учні дізналися цікаву інформацію.

Категорія: Інформація

 

Читацькі підсумки!

Опубліковано 11-12-2023, 22:15

209
Читацькі підсумки!
Талант завжди родом із дитинства. Кажуть, що кожна людина народжується із зерном у руці, тільки потрібно знайти поле, де це зерно проросте. Цього разу це сталося на читацькому полі, адже бібліотеки нашого міста впродовж багатьох років намагаються залучити обдарованих дітей до участі в різних дитячих конкурсах: літературних, художніх, читацьких тощо. Учасники цих літературних перегонів неодноразово ставали переможцями на Всеукраїнському рівні, а книголюби нашого ліцею намагаються завжди брати участь у всіх читацьких заходах.

Категорія: Інформація

 

Інтелектуальна гра до дня Наума

Опубліковано 11-12-2023, 22:04

193
Інтелектуальна гра до дня Наума
Традиційно на початку грудня ми згадуємо пророка Наума – покровителя розуму, знань і доброчинства. Колись у давнину саме на Наума розпочиналося навчання для українських дітей. «Прийшов Наум – пора братися за ум!» - так колись казали наші предки, проводжаючи своїх дітей до науки.

Категорія: Інформація

 

Зимова подорож семикласників

Опубліковано 10-12-2023, 18:47

282
Зимова подорож семикласників
Неймовірні вихідні провели учні 7-Б класу, мандруючи цікавими та дивовижними містами Бойківщини.
Незабутні враження отримали ліцеїсти, відвідавши дельфінарій «Оскар». Спілкування з милими морськими тваринками подарувало позитивні емоції, адже всі були вражені найскладнішими трюками, які виконували дресировані дельфіни. А ще з’ясувалося, що вони вміють малювати. Мельник Артем вирішив викупити на аукціоні картину, намальовану дельфіном. За це морські тваринки покатали Артема на човнику. А на згадку про гарно проведений час ліцеїсти сфотографувалися із морськими жителями.

Категорія: Інформація

 

Із вдячністю до волонтерів

Опубліковано 5-12-2023, 19:51

175
Із вдячністю до волонтерів
Сьогодні, 5 грудня, відзначається Міжнародний день волонтера.
Роль волонтерів в Україні зараз, під час війни, важко переоцінити. Це ті люди, хто завжди стоїть за спиною військових та допомагає їм. Приємно відзначити, що серед волонтерів є і ліцеїсти.

Категорія: Інформація

 

5 грудня – Міжнародний день волонтерства

Опубліковано 5-12-2023, 19:17

239
5 грудня – Міжнародний день волонтерства
Щороку 5 грудня в Україні та світі відзначають Міжнародний день волонтерів, присвячений людям, які добровільно та безкорисливо допомагають тим, кому необхідна допомога. Сьогодні українські волонтери – це важлива частина нашої нації, яка наближає нашу спільну перемогу. Українські волонтери – це головна підтримка для Збройних Сил України.

Категорія: Інформація

 

Цікавий світ професій

Опубліковано 4-12-2023, 21:28

226
Цікавий світ професій
Мине кілька років – і кожен з нас повинен буде вибрати свій шлях у світі професій. Щоб дізнатися про специфіку різних спеціальностей, ліцеїсти з 7-Б класу разом з класним керівником Наталією Мирославівною Лупіною відвідали Рівненський центр ПТО сервісу та дизайну.
Світлана Миколаївна Лазарєва (майстер виробничого навчання) та Василь Васильович Костюк (керівник навчально-практичного центру) провели цікаву екскурсію для школярів, розповіли про такі професії, як кравець-закрійник, кравець-вишивальник, флорист, перукар, оператор з обробки інформації.

Категорія: Інформація