Рівненський ліцей

Зустріч з Олесею Козлишиною

Опубліковано 22-01-2024, 21:28

242
Зустріч з Олесею Козлишиною
22 січня, у День Соборності України, десятикласники мали змогу зустрітися з Олесею Василівною Козлишиною, дружиною загиблого героя! Під час зустрічі ліцеїсти мали змогу послухати вірші, які написав Тарас Козлишин, дізнатися про його життєвий шлях, адже десятикласниками був підготовлений проєкт "Імена патріотів України в назвах вулиць" та поспілкуватися із Олесею Козлишиною.

Категорія: Інформація

 

Підлітковий вік

Опубліковано 21-01-2024, 08:08

378
Підлітковий вік
Підлітковий вік – період суттєвих психологічних змін, розвитку інтелектуальної та емоційної сфер, появи нових потреб і можливостей, формування характеру й особистої системи цінностей. У підлітковому віці дитині доводиться запам'ятовувати величезну кількість інформації, а також навчання вимагає високої концентрації уваги, здатності зосереджуватись на змісті освітньої діяльності та одночасно відволікатися від сторонніх стимулів, що потребує вольових зусиль.

Категорія: Інформація

 

Зберігаймо різдвяні традиції

Опубліковано 21-01-2024, 08:01

227
Зберігаймо різдвяні традиції
В Україні на різдвяні свята здавна існували традиції колядування, щедрування та засівання.
Попри важкий час та війну, учні 7-Б класу вирішили не забувати народних традицій і підготували обряд «водіння кози». Зворушливо було споглядати, як ліцеїсти в українських костюмах виконували всі обряди цього дійства.

Категорія: Інформація

 

Вітання переможцям олімпіад та конкурсів!

Опубліковано 18-01-2024, 20:35

245
Вітання переможцям олімпіад та конкурсів!
Наші ліцеїсти щороку доводять високий рівень знань перемогами на Всеукраїнських олімпіадах з навчальних предметів та в міжнародних конкурсах. Цьогоріч серед учнів Рівненського ліцею «Український» – переможці II (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2023-2024 навчальному році. Щиро вітаємо ліцеїстів та їхніх наставників!

Пишаємося переможцями XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!

Категорія: Інформація

 

Знайомимось: книжкові новини для кожної людини!

Опубліковано 18-01-2024, 20:07

217
Знайомимось: книжкові новини для кожної людини!
Ну що, книгодрузі? Зачекалися новинок? Якщо так, то поспішаємо потішити всіх книгомрійників новими надходженнями до нашої бібліотеки.
Це цікаві та надзвичайно захопливі розповіді різножанрової тематики, а саме: детективи та трилери з елементами містики, казкові, пригодницькі та фантастичні романи й повісті, психологічні твори для підлітків, зокрема відомих українських письменників.

Категорія: Інформація

 

Час підсумків

Опубліковано 29-12-2023, 20:16

280
Час підсумків
У повітрі пахне мандаринами, імбирним печивом з корицею, що нагадує нам про наближення Різдва та Нового року. Самостійні вже написані, контрольні складені, семестрові виставлені, а тому можна мріяти про довгоочікувані зимові канікули.

Категорія: Інформація

 

Мистецтво у вільній Україні

Опубліковано 27-12-2023, 20:16

273
Мистецтво у вільній Україні
Ліцеїсти 7-Б класу разом з бібліотекарем Котолюз Ларисою Миколаївною та класним керівником Лупіною Наталією Мирославівною відвідали Рівненську обласну бібліотеку, де взяли участь у пізнавально-розважальній грі «Мистецтво у вільній Україні».

Категорія: Інформація

 

День різдвяних светрів в Рівненському ліцеї «Український»

Опубліковано 26-12-2023, 17:46

218
День різдвяних светрів в Рівненському ліцеї «Український»
Святковий настрій відчувається в стінах ліцею вже з початку грудня. Завершення року завжди напружене, та привід радіти й дарувати святкову атмосферу однокласникам можна і попри інтенсивний темп роботи.

Категорія: Інформація

 

Ялинковий креатив

Опубліковано 26-12-2023, 17:39

240
Ялинковий креатив
З кожним роком усе більшої популярності набуває традиція берегти живі, а натомість створювати своїми руками яскраві та креативні ялинки. Захисники природи щороку закликають не купувати зрубані дерева на ялинкових базарах, а оригінально прикрашати свій простір з підручних засобів. Навчитися цього можна ще під час навчання в ліцеї.

Категорія: Інформація

 

День Італії в 9-Б

Опубліковано 22-12-2023, 17:23

254
День Італії в 9-Б
Щоденно в умовах війни всі українці дякують ЗСУ за можливість займатися улюбленою справою, ходити в школу або на роботу, обіймати близьких та найрідніших, спілкуватися українською або просто жити під українським небом. Не минає жодного дня, щоб ми не схиляли голови в тихій молитві за наших захисників – тих, що з нами, і тих, які, на превеликий жаль, спостерігають за нашими вчинками з небес. Кожного разу ми запитуємо себе, чи все зробили для допомоги нашим військовим. Звичайно, кожен українець та українка роблять багато чого, щоб наблизити перемогу ЗСУ, але з нами нога в ногу крокують і країни-партнери, які допомагають Україні в нелегкій боротьбі.

Категорія: Інформація