Рівненська українська гімназія

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Новини з гімназійних дебатів

Опубліковано 27-02-2021, 14:17

74
Новини з гімназійних дебатів
Прихильників дебатних ігор у гімназії побільшало. Щойно восьмикласникам та дев’ятикласникам розповіли про правила проведення дебатів, як одразу їм трапилася нагода випробувати свою майстерність переконувати та перевірити власні ораторські вміння! З нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови саме серед учнів 8-9 класів було організовано дебатний турнір за темами: «Сленг руйнує мовну культуру» (8 кл.) та «Суржик – це жива сучасна мова» (9 кл.).

Категорія: Інформація

 

Квест – найулюбленіша гра школярів

Опубліковано 25-02-2021, 22:02

62
Квест – найулюбленіша гра школярів
Слово «квест» у перекладі з англійської означає «шукати», а основою цієї гри є вирішення поставлених завдань шляхом пошуку підказок та деталей. Сучасні діти люблять грати в такі ігри, де треба не тільки думати, але й активно рухатися. А ще гуртуватися в команди та приймати спільні правильні рішення.
Учні 5-А класу мали можливість показати свою згуртованість та обізнаність, узявши участь у тематичному квесті із захисту довкілля «Знаємо, уміємо, сортуємо».

Категорія: Інформація

 

Юнаки РУГ у Музеї бойової слави

Опубліковано 25-02-2021, 21:46

106
Юнаки РУГ у Музеї бойової слави
22 лютого 2021 року юнаки 10-Б класу з ініціативи викладача Захисту України Василя Миколайовича відвідали музей Бойової слави 13 Армійського корпусу.
При вході в музей нас зустрів підполковник резерву Василь Васильович. Спочатку десятикласникам було проведено невеликий екскурс в історію 13-ї Армії, що тепер переформована в оперативне командування “Захід”. Після цього Василь Васильович, розуміючись на історичних аспектах військового ремесла, детально розповів про 13 Армію, що почала своє існування в 1941 році.
Атмосфера, що панувала в залах, неабияк вразила хлопців: усі експонати були оповиті історичним духом тих років. Окрім інформаційних стендів та літератури на воєнну тематику, учнів оточували фотокартки з місць бойових дій, портрети як простих солдат, так і вищого командування, короткі відомості про їх військову діяльність, ордени Героїв Радянського Союзу, сторінки з воєнних газет і часописів, особисті речі солдатів та пропагандистські плакати того часу.

Категорія: Інформація

 

LIFE is not LIFE without FRIENDSHIP

Опубліковано 25-02-2021, 21:29

60
LIFE is not LIFE without FRIENDSHIP
Під час проведення позакласного заходу «LIFE is not LIFE without FRIENDSHIP and LOVE» учні 5-Б класу показали свої акторські здібності, демонструючи сценки з творів сучасних американських дитячих письменників та декламуючи чудесні вірші про любов та дружбу. Особливо всім сподобалося, як майстерно та емоційно грали своїх героїв Олександр Дидик-Полінко, Денис Каба,Гук Яна та Герус Магдалина.

Категорія: Інформація

 

До 150-річчя від дня народження Лесі Українки

Опубліковано 24-02-2021, 22:42

145
До 150-річчя від дня народження Лесі Українки
Цьогоріч Україна відзначає 150-ліття від дня народження геніальної письменниці Лесі Українки. Ця жінка – багатогранна творча особистість, про яку М.Бажан сказав: «В історії світової літератури важко знайти таке ім’я, яке дорівнювало б їй талантом, мудрістю, проникливістю, значущістю». Видатні поети ніколи не полишають нас. З’єднавши своє життя з мріями та стражданнями людей, із їхнім пориванням до волі й щастя, вони крокують великою землею безсмертя. Будуть відходити віки, будуть приходити віки… а вічне увійде у вічність, не так у бронзу чи мармур, як в очі людські, у надії людей, бо допоки живе надія – живий і народ.

Категорія: Інформація

 

Я люблю Україну!

Опубліковано 24-02-2021, 22:32

79
Я люблю Україну!
Уже традиційним у Рівненській українській гімназії для одинадцятикласників стало інтелектуально-розважальне шоу «Я люблю Україну!», покликане вкотре сказати всім, як гордо звучить фраза «Я українець(-ка)!» .
У грі брали участь дві команди («Двохсотбальники» та «Дисиденти»), учасники яких продемонстрували надзвичайну ерудованість, прекрасну пам'ять, запальний азарт, весело-жартівливий оптимізм!

Категорія: Інформація

 

Вікторина “У світі загадок”

Опубліковано 23-02-2021, 06:27

113
Вікторина “У світі загадок”
18 лютого для учнів 5-Б класу було проведено вікторину під назвою “У світі загадок”. Для гри діти об’єдналися у дві команди: “Best friends”(капітан Черницька В.) та “Cucumbers” (капітан Штрімайтіс Т.). Учителі Жук Л.Р. та Литовченко Н.М. слідкували за грою та допомагали визначити переможців.
Учасники гри відкривали скриньки та відповідали на питання, складали пазли, відгадували загадки на картках та добирали відповіді до них серед стикерів, шукали на малюнках 15 предметів, які не відразу помітні, а також виконували завдання, які вибирало для них Колесо фортуни.

Категорія: Інформація

 

Знай наших!

Опубліковано 23-02-2021, 06:22

66
Знай наших!
Місто Новоград-Волинський є рідним для Лесі Українки, тому й не дивно, що, мабуть, першим в Україні починає вшановувати пам’ять своєї великої землячки.
Так, з нагоди 150-ої річниці від Дня народження поетеси в цьому місті 7 лютого було проведено відкритий турнір з волейболу «Лесині зустрічі», де команда дівчат Рівненської української гімназії здобула впевнену перемогу!
Вітаємо наших юних спортсменок та їх тренера Сергія Васильовича Анікіна!

Корчага Н.В., педагог-організатор

Категорія: Інформація

 

День пам’яті Героїв Небесної Сотні

Опубліковано 20-02-2021, 08:41

112
День пам’яті Героїв Небесної Сотні
20 лютого Україна вшановує подвиг учасників Революції гідності та згадує Героїв Небесної Сотні. Саме в ці дні лютого відбувалися трагічні події на майдані Незалежності.
19 лютого педагоги та учні Рівненського української гімназії в рамках Уроків пам’яті Героїв Небесної Сотні згадали співвітчизників, убитих під час мирних акцій протесту, переглянули відеоролики «Характери Гідності» та провели акцію «Дякую Героям».

Категорія: Інформація

 

День безпеки в інтернеті

Опубліковано 18-02-2021, 22:13

83
День безпеки в інтернеті
09 лютого 2021 року у світі відзначався День безпечного інтернету.
До Дня безпечного інтернету долучилася й Рівненська українська гімназія. У закладі пройшла інформаційна акція «Безпека в інтернеті», у ході якої гімназисти вкотре переконалися у важливості безпечного та позитивного використання цифрових технологій.
У кожному класі підлітки разом з педагогами обговорили пам’ятку «Основні правила безпечної роботи в інтернеті». Учні 6, 8 класів (вихователі Панасюк Олена Феодосіївна, Бурець Олена Андріївна) під час заняття «Уважні онлайн» пересвідчилися, наскільки небезпечним може виявитися спілкування з незнайомими людьми через мережу Інтернет.

Категорія: Інформація