Рівненська українська гімназія

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Онлайн опитування з питань кібербезпеки

Опубліковано 5-05-2021, 09:26

169
Онлайн опитування з питань кібербезпеки
ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» в партнерстві з ГО «Центр кращого Інтернету» та за підтримки Програми досліджень свободи Інтернету «Counterpart International» проводить онлайн-опитування з метою розробки заходів для попередження проблем кібербезпеки та порушень прав людини в інтернеті. Просимо Вас долучитися за посиланнями:

Категорія: ---

 

Великодня майстерня випускника в Рівненській українській гімназії

Опубліковано 28-04-2021, 16:22

123
Великодня майстерня випускника в Рівненській українській гімназії
Щороку випускники всіх шкіл прикрашають центр міста власноруч виготовленими декоративними писанками. А щасливі рівняни та гості милуються ними весь великодній тиждень. Передує цій події творча робота в стінах закладу – Великодня майстерня випускника.
2021 рік особливий для наших одинадцятикласників, адже вони зовсім скоро стануть в історії гімназії однією зі сторінок під назвою «ВИПУСК-2021»!

Категорія: Інформація

 

Година, яка змінює майбутнє

Опубліковано 28-04-2021, 16:06

203
Година, яка змінює майбутнє
Кожного року останньої суботи березня о 20:30 за місцевим часом мільйони людей по всьому світу присвячують годину своєї уваги Землі. Символічно вимикають зайве освітлення, читають або дивляться фільми про Землю і стиль життя, дружній планеті, беруть участь у дискусіях та онлайн-концертах, приєднуються до звернень на захист природи.
ГОДИНА ЗЕМЛІ-2021 в Україні присвячена старовіковим лісам! Майже недоторканим територіям переважно в Карпатах і на Поліссі, які є головними прихистками для червонокнижних видів тварин і рослин.

Категорія: Інформація

 

День пам’яті Чорнобильської катастрофи в Рівненській українській гімназії

Опубліковано 27-04-2021, 18:40

81
День пам’яті Чорнобильської катастрофи в Рівненській українській гімназії
26 квітня весь світ відзначає сумну дату – 35 річницю з дня Чорнобильської трагедії.
Аварія на Чорнобильській АЕС торкнулася життя кількох поколінь і завдала непоправних втрат, спричинила забруднення навколишнього середовища, на довгі роки перетворивши територію довкола станції на зону відчуження. Катастрофа позбавила домівок тисячі людей. Але найголовніше - трагедія забрала та покалічила людські невинні життя.

Категорія: Інформація

 

День цивільного захисту в Рівненській українській гімназії

Опубліковано 26-04-2021, 22:30

224
День цивільного захисту в Рівненській українській гімназії
Насиченою та багатою на події була п’ятниця 23 квітня в гімназії, адже цей день був присвячений цивільному захисту населення (тема – «Вибухонебезпечні предмети. Дії населення в разі виявлення ВНП»).
Гімназисти на уроках цивільного захисту вивчали, які предмети вважаються вибухонебезпечними та пригадували правила поводження з ними, переглядали навчальне відео. Для гімназистів 5-х класів лідери самоврядування провели вікторину «Так чи ні?», присвячену цій тематиці.

Категорія: Інформація

 

День здоров’я

Опубліковано 25-04-2021, 09:21

104
День здоров’я
Дистанційне навчання – ефективне, комфортне, захопливе та цікаве. Нарешті учні змогли використовувати свої улюблені ґаджети. Вихователь та вчителі на зв’язку із гімназистами через інтернет: Instagram, Facebook, Telegram-канал, Viber. А як же виховна робота? Це ж той аспект формування учнівської особистості, який просто не можна відкласти на потім.

Категорія: Інформація

 

День Землі

Опубліковано 22-04-2021, 21:32

80
День Землі
Усі ми живемо на одній планеті, насолоджуємося її красою та споживаємо її блага. Важливо розуміти, що ресурси Землі не безмежні.
Тому до Дня Землі, який відзначають 22 квітня, UNICEF організувала найбільший урок у світі з екології та кліматичних змін «Планета — мій дім». Долучилися до цього уроку й учні 7-х класів.
Під час заняття ми дізналися, які кліматичні проблеми є на нашій планеті, що таке сталий розвиток, які щоденні звички зможуть допомогти запобігти змінам клімату.

Категорія: Інформація

 

Пізнавальна зустріч

Опубліковано 22-04-2021, 21:14

86
Пізнавальна зустріч
Безпека кожного з нас залежить від нас самих, наших знань, умінь та обережності. Тому дуже важливо систематично проводити профілактичну роботу з ознайомлення із правилами безпеки життєдіяльності та діями на випадок виникнення надзвичайних ситуацій.
Так, з метою запобігання травмуванню та загибелі під час виявлення вибухонебезпечних предметів 21.04.21 до Дня цивільної оборони в 6-А та 6-Б класах разом з вихователем Оленою Феодосіївною було проведено інформаційно-профілактичний урок за участю працівників групи піротехнічних робіт ДСНС Степанова Тараса Миколайовича та Гомонця Юрія Михайловича з теми «Правила поведінки в разі виявлення вибухонебезпечних предметів».

Категорія: Інформація

 

Учням про митця Г.П. Косміаді

Опубліковано 22-04-2021, 21:05

79
Учням про митця Г.П. Косміаді
До 135 річниці від дня народження непересічної особистості вселенського масштабу, педагога, митця, художника, гуманіста в Рівненській українській гімназії вчителем образотворчого мистецтва було проведено ряд заходів.
Для учнів 7-8 класів Оленою Андріївною Бурець були проведені години спілкування, а для дев’ятикласників у Рівненському краєзнавчому музеї 26 березня був проведений великий захід. Перед учнями виступили Олена Андріївна та директор Рівненського обласного краєзнавчого музею Олександр Булига, які розповіли про життєвий шлях Г.П. Косміаді. Гімназисти дізналися, що вчитель навчав мистецтва цілі покоління рівнян у п’яти навчальних закладах міста. Також митець заснував першу в Рівному художню школу. Тут народилися його діти Надія та Володимир.

Категорія: Інформація

 

Восьмикласники розпочинають кампанію «Подякуй учителю»

Опубліковано 10-04-2021, 18:24

242
Восьмикласники розпочинають кампанію «Подякуй учителю»
Міністерство освіти і науки спільно з фінським проєктом «Навчаємось разом» розпочали проведення кампанії «Подякуй вчителю», метою якої – нагадати українцям про важливу роль учителя в розвитку та житті людини.
Організатори пропонують приєднатися до героїв відеоролика та висловити вдячність своїм улюбленим педагогам, яким українці завдячують своїми успіхами. До участі в кампанії було залучено представників різних професійних сфер, які взяли участь у зйомці відеоролика і в якому згадали про своїх учителів.
Ми, восьмикласники, долучилися до героїв відеоролика та висловили слова подяки своїм учителям Рівненської української гімназії.

Категорія: Інформація