Рівненська українська гімназія

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Звучать Шевченкові слова

Опубліковано 16-03-2021, 21:30

83
Звучать Шевченкові слова
Твори геніальних поетів ніколи не бувають прочитані до кінця…
Поет від Бога, великий Кобзар, Тарас Шевченко щоразу своїм гарячим, мудрим словом пробуджує та спонукає нас, молодь, до духовності, високої народності, свободи, правдивості, віри в краще майбутнє.
До дня народження Тараса Шевченка 10 березня учні 9-А класу провели літературний вечір «Звучать Шевченкові слова».

Категорія: Інформація

 

Театральна шевченкіана

Опубліковано 16-03-2021, 21:23

45
Театральна шевченкіана
Тарас Шевченко – найталановитіший український письменник. Його твори відомі всьому світу. Тому не дивно, що наш клас вирішив відволіктися від буденності та сходити на виставу за його творами.

Категорія: Інформація

 

ЗНО в «капелюсі»…

Опубліковано 12-03-2021, 16:54

73
ЗНО в «капелюсі»…
Про складання зовнішнього незалежного оцінювання за останні два роки нами вже говорено-переговорено. А тут Світлана Леонідівна, психолог нашої гімназії, запропонувала обмінятися думками про надважливе для одинадцятикласників цьогорічне тестування відповідно до правил вправи-гри «Шість капелюхів».
Метод «Шість капелюхів» – це соціально-психологічна рольова гра, сенс якої полягає в тому, щоб розглянути одну й ту саму життєву задачу – у нашому випадку питання тестування рівня навченості - з шести незалежних один від одного поглядів. Це дозволило сформувати найбільш повне уявлення про предмет дискусії та на логічному й емоційному рівнях оцінити переваги й недоліки ЗНО.

Категорія: Інформація

 

Добро повертається!

Опубліковано 9-03-2021, 22:02

76
Добро повертається!
Нещодавно в Україні відзначався День спонтанного прояву доброти.
Доброта – це прояв щирих, добрих почуттів до когось. Вона робить нас чуйними й терпимими, здатними дарувати турботу та любов. В Україні це свято поки широкого поширення не отримало. Проте епізодично в цей день проводяться благодійні заходи.
Так, гімназисти нашого 6 класу разом із вихователем у цей день відвідали обласну наукову бібліотеку, де був підготовлений цікавий захід до Дня спонтанного прояву доброти.

Категорія: Інформація

 

Brain-ring “Do You Know English?”

Опубліковано 3-03-2021, 21:29

118
Brain-ring “Do You Know English?”
Учні 6-Б класу брали участь у брейн-ринзі “Do you Know English?”.
Дві команди Dream Team House та Lepton House з ентузіазмом відповідали на питання, відгадували загадки та доповнювали слова пісень. Учасники гарно працювали в командах. Перемогла команда Lepton House (капітан команди Тимошенко Валерія).

Категорія: Інформація

 

9-А клас на виставці картин «живої легенди»

Опубліковано 1-03-2021, 21:21

83
9-А клас на виставці картин «живої легенди»
26 лютого гімназисти 9-А класу разом з вихователем Лупіною Н.М. та вчителем мистецтва Туровською Л.І. відвідали виставку «живої легенди» - Емми Андієвської.
Екскурсовод розповіла учням про життєвий та творчий шляхи художниці. Дев`ятикласники дізналися, що Еммі Іванівні 90 років, вона народилася в Сталіно, навчалася в Німеччині, нині є американкою, проживає в Мюнхені та Нью-Йорку, але в її жилах тече кров п’яти поколінь запорізьких козаків. «Я все життя тільки й жила для України», - ці слова найбільше вразили дітей, а ще той факт, що художниця подарувала нашому місту картину «Сім`я».

Категорія: Інформація

 

Зустріч з науковцями Рівного

Опубліковано 1-03-2021, 19:10

71
Зустріч з науковцями Рівного
Гімназисти 9-Б класу разом з вихователем Наталією Мирославівною Лупіною зустрілися з науковцями Рівненського обласного краєзнавчого музею Аллою Українець та Ігорем Марчуком.
Під час заходу заслужений працівник культури України Алла Українець, авторка багатьох наукових праць, збирачка та популяризаторка української минувшини, авторка першої етнографічної експозиції в Рівненському краєзнавчому музеї, поділилася останніми розвідками-дослідженнями волинського Полісся.

Категорія: Інформація

 

У галереї європейського живопису «Євро-Арт»

Опубліковано 27-02-2021, 20:18

76
У галереї європейського живопису «Євро-Арт»
25 лютого учні 9-Б класу разом із вихователем Наталією Мирославівною та вчителем мистецтва Лідією Іванівною відвідали галерею «Євро-Арт», у якій побачити безліч унікальних картин. Екскурсовод Юлія Анатоліївна розповіла гімназистам про художників Закарпатської школи живопису Йосипа Бокшая та Федора Манайла, картини яких були представлені на виставці. Учням була надана унікальна можливість побачити єдину в Україні двосторонню картину одного з найкращих художників Європи минулого століття – Альберта Ерделі. Також школярі дізналися багато цікавої інформації про розвиток мистецтва в Україні в середині XXст.

Категорія: Інформація

 

Дивовижний світ Емми Андієвської

Опубліковано 27-02-2021, 15:48

59
Дивовижний світ Емми Андієвської
25 та 26 лютого найменші гімназисти РУГ мали змогу долучитися до високого світового мистецтва, адже відвідали галерею європейського живопису «Євро-Арт», де проходить виставка знаменитої української художниці та письменниці Емми Андієвської.
Діти були вражені розповіддю про цю дивовижну жінку, стійкістю її характеру, добротою, яка віяла з образів на картинах, великими очима та шістьма пальцями незвичайних чудасиків, які приходили до художниці у снах, а потім зображених Еммою Андієвською на картинах. А ще, звичайно, усім сподобалися картини з доповненою реальністю, від яких просто не можна було відвести очей.

Категорія: Інформація

 

Презентація книги Михайла Ухмана «Люди волі. Шлях на війну»

Опубліковано 27-02-2021, 15:19

85
Презентація книги Михайла Ухмана «Люди волі. Шлях на війну»
Нещодавно одинадцятикласники РУГ разом з вихователем Світланою Бувальцевою, учителем Василем Дячком та бібліотекарем Ларисою Котолюз відвідали Рівненську обласну бібліотеку, у мистецькій залі якої відбулася презентація книги воїна та журналіста Михайла Ухмана «Люди волі. Шлях на війну».
Книга Михайла Ухмана – це 56 історій про те, чому людина йде захищати свою землю. Що нею керує: відповідальність, небайдужість, патріотизм, турбота про близьких, драйв? Автор, очевидець та учасник подій, розповідає про пів сотні різних життєвих шляхів, які привели людей на нинішню російсько-українську війну. «Люди волі» - це ті, про кого нам не можна забувати.

Категорія: Інформація