Рівненська українська гімназія

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

День здоров’я

Опубліковано 25-04-2021, 09:21

40
День здоров’я
Дистанційне навчання – ефективне, комфортне, захопливе та цікаве. Нарешті учні змогли використовувати свої улюблені ґаджети. Вихователь та вчителі на зв’язку із гімназистами через інтернет: Instagram, Facebook, Telegram-канал, Viber. А як же виховна робота? Це ж той аспект формування учнівської особистості, який просто не можна відкласти на потім.

Категорія: Інформація

 

День Землі

Опубліковано 22-04-2021, 21:32

39
День Землі
Усі ми живемо на одній планеті, насолоджуємося її красою та споживаємо її блага. Важливо розуміти, що ресурси Землі не безмежні.
Тому до Дня Землі, який відзначають 22 квітня, UNICEF організувала найбільший урок у світі з екології та кліматичних змін «Планета — мій дім». Долучилися до цього уроку й учні 7-х класів.
Під час заняття ми дізналися, які кліматичні проблеми є на нашій планеті, що таке сталий розвиток, які щоденні звички зможуть допомогти запобігти змінам клімату.

Категорія: Інформація

 

Пізнавальна зустріч

Опубліковано 22-04-2021, 21:14

33
Пізнавальна зустріч
Безпека кожного з нас залежить від нас самих, наших знань, умінь та обережності. Тому дуже важливо систематично проводити профілактичну роботу з ознайомлення із правилами безпеки життєдіяльності та діями на випадок виникнення надзвичайних ситуацій.
Так, з метою запобігання травмуванню та загибелі під час виявлення вибухонебезпечних предметів 21.04.21 до Дня цивільної оборони в 6-А та 6-Б класах разом з вихователем Оленою Феодосіївною було проведено інформаційно-профілактичний урок за участю працівників групи піротехнічних робіт ДСНС Степанова Тараса Миколайовича та Гомонця Юрія Михайловича з теми «Правила поведінки в разі виявлення вибухонебезпечних предметів».

Категорія: Інформація

 

Учням про митця Г.П. Косміаді

Опубліковано 22-04-2021, 21:05

39
Учням про митця Г.П. Косміаді
До 135 річниці від дня народження непересічної особистості вселенського масштабу, педагога, митця, художника, гуманіста в Рівненській українській гімназії вчителем образотворчого мистецтва було проведено ряд заходів.
Для учнів 7-8 класів Оленою Андріївною Бурець були проведені години спілкування, а для дев’ятикласників у Рівненському краєзнавчому музеї 26 березня був проведений великий захід. Перед учнями виступили Олена Андріївна та директор Рівненського обласного краєзнавчого музею Олександр Булига, які розповіли про життєвий шлях Г.П. Косміаді. Гімназисти дізналися, що вчитель навчав мистецтва цілі покоління рівнян у п’яти навчальних закладах міста. Також митець заснував першу в Рівному художню школу. Тут народилися його діти Надія та Володимир.

Категорія: Інформація

 

Восьмикласники розпочинають кампанію «Подякуй учителю»

Опубліковано 10-04-2021, 18:24

67
Восьмикласники розпочинають кампанію «Подякуй учителю»
Міністерство освіти і науки спільно з фінським проєктом «Навчаємось разом» розпочали проведення кампанії «Подякуй вчителю», метою якої – нагадати українцям про важливу роль учителя в розвитку та житті людини.
Організатори пропонують приєднатися до героїв відеоролика та висловити вдячність своїм улюбленим педагогам, яким українці завдячують своїми успіхами. До участі в кампанії було залучено представників різних професійних сфер, які взяли участь у зйомці відеоролика і в якому згадали про своїх учителів.
Ми, восьмикласники, долучилися до героїв відеоролика та висловили слова подяки своїм учителям Рівненської української гімназії.

Категорія: Інформація

 

135 років від дня народження Георгія Косміаді

Опубліковано 9-04-2021, 07:56

56
135 років від дня народження Георгія Косміаді
Цього року виповнюється 135 років від дня народження Георгія Косміаді, тому в Рівному та Рівненській українській гімназії заплановано ряд урочистих заходів.
24 березня в Рівненському краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки картин Георгія Косміаді «Квіти, жінки і янголи», куди були запрошені директор Рівненської української гімназії Кухарчук Тетяна Андріївна, учитель образотворчого мистецтва Бурець Олена Андріївна, митці Спілки художників, друзі родини та рівняни. "Ми б не знали й не мали робіт талановитого митця, якби не донька, яка в 1992 році повернулася в Рівне й почала помаленьку привозити спадщину свого батька. Це роботи, які зберігалися в Арт-ательє Георгія Косміаді. У такій кількості вони вперше в Рівному представляються", – розповідає директор Рівненського обласного краєзнавчого музею Олександр Булига. На виставці презентували картини, які митець написав у повоєнний період, меморіальні речі та маловідомі для рівнян картини з колекції Арт-ательє “Георгій Косміаді”. Виконані роботи переважно в техніці монотипії, мистецтвом створення якої майстерно володів художник. До слова були запрошені відомі рівняни та директор РУГ.
Захід завершився, а друзі родини завітали в Арт-ательє "Георгій Косміаді", щоб зробити світлину напам’ять і надіслати її п. Надії.

Категорія: Інформація

 

Регіональний моніторинг дистанційного навчання

Опубліковано 5-04-2021, 15:38

68
Регіональний моніторинг дистанційного навчання
Просимо долучитися до регіонального моніторингу дистанційного навчання серед керівників, педагогів та учнів закладів загальної середньої освіти за відповідними формами, а саме:


- адміністрація закладу загальної середньої освіти;
- учителі інформатики закладів загальної середньої освіти;
- учні 11 класів закладів загальної середньої освіти;
- учителі закладів загальної середньої освіти.

Опитування проводиться з 01 по 20 квітня 2021 року на умовах анонімності.

Категорія: Інформація

 

135 років від дня народження митця

Опубліковано 4-04-2021, 22:22

48
135 років від дня народження митця
Надзвичайно багате на події та плідне життя прожив Георгій Петрович Косміаді. Здається, що й третини всього, що він пережив, вистачило б не на одне, а кілька життів: він був художником, архітектором, організатором будівельної військової справи, талановитим педагогом. Народився на Кавказі, учився та працював у Москві, на Волині. Її величність доля написала в його життєписі і рівненські сторінки.
Георгій Петрович більше двох десятиліть викладав малювання в рівненських навчальних закладах, де здобували освіту діти різних національностей. Його педагогічний талант проявився в усіх напрямах естетичного виховання школярів. Саме в нашому місті, відчуваючи поклик та своє особливе призначення, Георгій Косміаді поринув у культурно-освітнє життя Рівного. Тут він прожив щасливе, яскраве й насичене життя, здобув повагу жителів й авторитет серед учнів.

Категорія: Інформація

 

Наші успіхи в Малій академії наук

Опубліковано 26-03-2021, 22:41

110
Наші успіхи в Малій академії наук
Завершився ІІ (обласний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академій наук. Пишаємося здобутками наших гімназистів! Гімназійним науковцям вдалося здобути 18 перемог і посісти ІІІ місце в рейтингу шкіл Рівненської області!

Категорія: Інформація

 

БУЛІНГУ - НІ

Опубліковано 26-03-2021, 22:35

67
БУЛІНГУ - НІ
24 березня учні 6-А класу разом із вихователем Панасюк О.Ф. та бібліотекарем Котолюз Л.М. відвідали бібліотеку сімейного типу-філію №9. Нас зустріли пані Ольга та пані Віта, які провели зустріч «Скажи булінгу – НІ!»
Ми почули цікаву та корисну інформацію про проблему сьогодення в учнівському середовищі, мали можливість поговорити про те, хто стає жертвами шкільного булінгу. Нам пояснили, що фізичне залякування, побиття, підніжки, небажані дотики, словесні образи, цькування із застосуванням тактики ізоляції – це все підпадає під поняття «боулінгу» та дали рекомендації, як його уникати.

Категорія: Інформація