Рівненська українська гімназія

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Безпека дорожнього руху – це важливо!

Опубліковано 14-12-2020, 20:50

76
Безпека дорожнього руху – це важливо!
Під час Тижня безпеки дорожнього руху на уроки основ здоров’я в 5-ті класи були запрошені шкільні офіцери поліції: Лейтенант Сейчук Яна та Капрал Борейко Олеся.
З гімназистами патрульні провели профілактичну бесіду щодо дотримання правил дорожнього руху. Під час її проведення шкільні офіцери поліції активно залучали учнів до повторення правил поведінки на дорозі, пригадували дорожні знаки та сигнали світлофора. Також було проведено інтерактивну вікторину, у якій учні продемонстрували знання, які отримали з основ здоров'я під час вивчення тем «Безпека на дорозі» та «Безпека пасажира та пішохода».

Категорія: Інформація

 

Тиждень безпеки дорожнього руху

Опубліковано 14-12-2020, 20:50

93
Тиждень безпеки дорожнього руху
У нашій гімназії проходив тиждень безпеки дорожнього руху. Усі ми дуже добре знаємо, які є правила на дорозі та як їх дотримуватися, але ніколи не завадило б повторити їх.
Вихователем Бурець Оленою Андріївною та представниками ДПС лейтенантом Яною і капралом Оленою були проведені бесіди з безпеки дорожнього руху. Учням 8-Б класу нагадали про необхідність спільних дій у сфері дорожньої безпеки.

Категорія: Інформація

 

Творчість Катерини Білокур – це код нашої нації

Опубліковано 14-12-2020, 20:50

94
Творчість Катерини Білокур – це код нашої нації
7 грудня виповнилося 120 років з дня народження Катерини Білокур. Це воістину художниця планетарного масштабу! Варто лише раз побачити її полотна, щоб полюбити їх назавжди. Тому гімназисти не могли пройти осторонь цієї події і взяли участь у спільному мистецькому проєкті: «Народжена для вічності».
Учителем образотворчого мистецтва Оленою Андріївною Бурець була підготовлена та представлена інформація про цю незвичну жінку «Творчість Катерини Білокур – це код нашої нації». Гімназисти дізналися, що художниця, яка, попри всі прагнення, не змогла отримати жодного уроку живопису, зуміла так майстерно передати на полотнах красу живої природи, що, стоячи перед її картинами, кожен відчуває легенький подих вітерцю та аромат троянд, шипшини, півоній... Немов сам Господь водив її рукою!

Категорія: Інформація

 

Безпека понад усе

Опубліковано 14-12-2020, 20:50

85
Безпека понад усе
Що робити, якщо вас ображають? Якщо людина не просто крикнула вам услід щось образливе чи залишила негативний коментар на сторінці? Як реагувати на образи та агресію? Як гідно відповісти на хамство й грубість? Не знаєте? А ми вже знаємо.
3 грудня шестикласники разом з вихователем Панасюк Оленою Феодосіївною та вчителем з основ здоров’я Невірковець Вікторією Анатоліївною відвідали Обласну наукову бібліотеку.

Категорія: Інформація

 

У світі чарівної книги

Опубліковано 14-12-2020, 20:49

64
У світі чарівної книги
Книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з нею допомагає оволодіти певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій. З цією метою учні 6-х класів (23 та 25 листопада) разом із вихователем Панасюк Оленою Феодосіївною та бібліотекарем Котолюз Ларисою Миколаївною завітали в чарівну оселю книги – Обласну наукову бібліотеку.

Категорія: Інформація

 

Вітання бійцям від учнів Рівненської української гімназії

Опубліковано 14-12-2020, 20:46

109
Вітання бійцям від учнів Рівненської української гімназії
Наближається святкування Дня Збройних Сил України, і в перші дні грудня гімназисти традиційно шлють вітання нашим воїнам на схід країни в зону проведення операції об’єднаних сил.
Учні подякували бійцям за те, що ті щодня виконують дуже важливу місію: захищають рідну землю, нашу незалежність та свободу. Гімназисти доповнили свої вітальні листівки та листи солодкими гостинцями: цукерками та шоколадками.

Категорія: Інформація

 

Великий голод – великий гріх

Опубліковано 14-12-2020, 20:41

52
Великий голод – великий гріх
Голодомор – це найжахливіші сторінки в історії українського народу, які ще сьогодні відгукуються болем у душі кожного небайдужого до подій того часу.
Як пам'ять про ті страшні дні, у співпраці з бібліотекою сімейного типу було проведено годину спілкування для учнів 5-х класів, приурочену вшануванню пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років.

Категорія: Інформація

 

Голодомор – біль душі і пам’ять серця

Опубліковано 29-11-2020, 08:52

131
Голодомор – біль душі і пам’ять серця
Щороку в четверту суботу листопада Україна та світ вшановують пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років.
Напередодні Дня пам’яті та скорботи гімназисти 9-А класу разом з вихователем Лупіною Наталією Мирославівною провели урок пам’яті «Голодомор – біль душі і пам’ять серця», під час якого пригадали страшні сторінки історії України. Дев'ятикласники читали вірші, ознайомилися зі спогадами очевидців тієї страшної трагедії, переглянули відеоролики Українського інституту національної пам’яті «Історія гідності. Голодомори», «Голодомор - 33: історія злочину», «Де б ти не був – вшануй померлих від голоду!».

Категорія: Інформація

 

Вітаємо новообраного Координатора РУГ

Опубліковано 25-11-2020, 19:21

129
Вітаємо новообраного Координатора РУГ
20 та 23 листопада в гімназії відбувся завершальний етап проєкту «Вибори Координатора РУГ-2020» - голосування. Дотримуючись протиепідеміологічних рекомендацій, представники виборчої комісії на чолі із Будьком Андрієм завітали до кожного класу, щоб усі охочі змогли проголосувати за того кандидата, якого вони вважали вартим посади Координатора. Хтось вагався, інші ж упевнено робили позначку в бюлетені – так чи інакше вибір було зроблено.

Категорія: Інформація

 

День Гідності та Свободи

Опубліковано 22-11-2020, 18:59

134
День Гідності та Свободи
20 листопада, напередодні такого важливого дня в історії сучасної України, учні прийшли до гімназії із символами гідності на одязі. Кожен клас обрав свій: це були і тризуби, і стрічки жовтого та блакитного кольорів, і емблеми, які поєднували національні символи, і зображення з державним прапором.
Цікавими та змістовними в цей день також були уроки з теми «Гідність суспільства розпочинається з особистої гідності кожного», під час яких гімназисти розмірковували про важливість цінування власних прав та свобод. Завершилися уроки створенням символічних цеглинок, на яких діти записали кроки, які необхідно зробити кожному, щоб жити в демократичному, вільному суспільстві, де цінується гідність кожного громадянина.

Категорія: Інформація