Рівненський ліцей

«І вогник, ним засвічений, не згас»

Опубліковано 10-11-2023, 18:57

129
«І вогник, ним засвічений, не згас»
Минуло багато часу відтоді, як учні 9-х класів разом ходили в театр. Звичайно, на це були свої об’єктивні причини, але цьогоріч, коли випала така нагода, мало хто відмовився від того, щоб гарно провести час у храмі мистецтва. Тому, незважаючи на холод, вітер та сиві хмари на горизонті, діти поспішили подивитися постановку поеми І.Котляревського «Енеїда» у виконанні акторів рівненського театру.

Категорія: Інформація

 

Козацький дух відродить Батьківщину

Опубліковано 10-11-2023, 17:15

127
Козацький дух відродить Батьківщину
Якщо яскравого осіннього дня важко всидіти за партою, а навчатися потрібно, то найкращих вихід – похід до бібліотеки. Тут можна і вчитися, і відпочивати, а ще в бібліотеці панує така атмосфера, що хочеться вибрати та почитати книжечку просто негайно. Отож похід семикласників до бібліотеки №9 поєднав приємне з корисним.
Зустріч розпочалася із розповіді про нас, українців, про нашу історію, борців за волю та незалежність. А ще про козаків, які довгий час боронили Україну від войовничих загарбників.

Категорія: Інформація

 

Гарбузова вечірка

Опубліковано 10-11-2023, 17:01

153
Гарбузова вечірка
Осінь щедра на врожаї овочів та фруктів. Гарбуз – один із них. Учні 5-А класу дружньо підготували свято про цей цілющий фрукт.
Ведучі Менік Вероніка, Юськов Матвій, Степанюк Нікіта та Збагерська Єва розповідали цікаві факти про гарбуз.

Категорія: Інформація

 

Політ до країни Бібліотеколандії

Опубліковано 10-11-2023, 16:46

102
Політ до країни Бібліотеколандії
Виявляється, наші шестикласники понад усе люблять подорожувати, а особливо, якщо це подорожі з пригодами! Нещодавно таку нагоду вони мали, відвідавши бібліотеку на Лебединці.
Цікава подорож відбувалася і просторими залами, і віртуальними коридорами, і сторінками захопливих книг. Дві стюардеси супроводжували книжковий зореліт та знайомили із жителями країни.

Категорія: Інформація