Рівненський ліцей

Зорепад талантів 6-А

Опубліковано 6-11-2023, 23:46

140
Зорепад талантів 6-А
Класне життя - це завжди святковий настрій та радість. Щодня ми вчимося чогось нового. У нашому 6-А повсякчас панує дружня атмосфера, ми допомагаємо одне одному та ділимося знаннями, позитивними емоціями й сміхом. Проте навчання - це не лише книги, а й цікаві проєкти, екскурсії та заходи.
Кожен учень у класі має можливість розвивати свої таланти та здібності - і це робить наше життя ще більш насиченим. Нещодавно на годині спілкування пройшло чудове свято – «Зорепад талантів», де кожен міг продемонструвати свої захоплення. І у всіх вони були класні!

Категорія: Інформація

 

Кому ж дістався гарбуз?

Опубліковано 6-11-2023, 23:34

210
Кому ж дістався гарбуз?
Ліцеїсти 9-Б класу цьогоріч вирішили поєднати відзначення двох свят – Дмитра та Всесвітній день молоді. Цей задум їм вдався за допомогою гарбузової вечірки, на якій головним атрибутом став, звичайно ж, гарбуз (він же і дістався тим, хто програв), але проведений вечір був у стилі змагань Лесі Нікітюк між хлопцями та дівчатами (як-не-як Всесвітній день молоді на носі!).

Категорія: Інформація

 

Яблучна вечірка в 7-Б класі

Опубліковано 6-11-2023, 22:51

192
Яблучна вечірка в 7-Б класі
Думаєте, вечірка ніяк не може бути пов'язаною з яблуками? А ось і ні! 2 листопада в 7-Б класі відбулася яблучна вечірка! Скільки ми цікавого дізналися про цей фрукт!

Категорія: Інформація

 

Шоу «Я люблю Україну!»

Опубліковано 6-11-2023, 22:39

181
Шоу «Я люблю Україну!»
Українська мова, культура, мистецтво, історія - це все, чого навчають любити та цінувати в Рівненському ліцеї «Український».
4 листопада пройшов конкурс «Я люблю Україну» між учнями 11-х класів, де ліцеїсти продемонстрували знання про Україну.
Команди об’єдналися в «жовтих» та «синіх», у кожній з яких було по 4 гравці, а решта учнів активно вболівала за своїх фаворитів. Журі було представлено в такому складі: директор ліцею Тетяна Андріївна та класні керівники 11-х класів - учитель історії Сергій Петрович та вчителька німецької мови Світлана Василівна, а проводила конкурс експертка з української мови та літератури Інна Василівна.

Категорія: Інформація

 

"Солов’їне шоу" восьмикласників

Опубліковано 6-11-2023, 22:28

247
"Солов’їне шоу" восьмикласників
В Україні восени відзначають багато подій, зокрема і День української писемності та мови. 2023 рік став роком змін у зв’язку з переходом Православної церкви України та Української греко-католицької церкви на новоюліанський стиль календаря. Це стосувалося і Дня української писемності та мови, тобто всіх тих, хто вважає українську мову рідною, батьківською, генетично вкоріненою в правічний код нашої нації.

Категорія: Інформація

 

Незабутня подорож до Львова

Опубліковано 6-11-2023, 21:13

137
Незабутня подорож до Львова
Екскурсії – це ті події, які пізніше згадуються впродовж усього життя, а Львів – єдине українське місто, яке входить до сотні найпопулярніших туристичних напрямків світу. Цікавою та змістовною була поїздка ліцеїстів 7-А до славетного міста Лева.
Захопливою стала прогулянка центральним майданом у Львові, який є історичним серцем сучасного міста.

Категорія: Інформація

 

6-А клас на осінніх канікулах

Опубліковано 6-11-2023, 21:02

179
6-А клас на осінніх канікулах
У мене й моїх однокласників були чудові осінні канікули! А розпочалися вони з «піжамної вечірки». Так, саме так: у перший день канікул ми прийшли в ліцей у піжамах, принесли щось смачненьке та дивилися фільм! Це було фантастично! Уявляєте таке свято у вас у класі? Обов‘язково спробуйте, бо було дуже весело!
А ще на канікулах ми їздили на екскурсію в Дубенський замок та етнопарк «Ладомирія».
Місто Дубно зустріло нас дощем, але це не завадило нам оглянути замок князів Острозьких XV ст. – один із найстаріших замків України, який до цього часу несе в собі риси середньовіччя (суворі мури, підземелля зі склепіннями, місце для тортур).

Категорія: Інформація