Рівненський ліцей

Пересопницьке Євангеліє – безцінна пам’ятка українців

Опубліковано 3-11-2023, 18:28

196
Пересопницьке Євангеліє – безцінна пам’ятка українців
Чудово, якщо випадає нагода провести урок не за шкільною партою, а відправитися в невеличку мандрівку. Так зробили восьмикласники на уроках зарубіжної літератури під час вивчення теми «Священні книги людства».
Учні разом з учителем літератури Лесею Бойчак та класними керівниками Тамарою Нагай та Ліною Медвєдєвою відвідали культурно-археологічний центр «Пересопниця», щоб доторкнутися історії книги, яка стала візитівкою української нації, книги, на якій складають присягу на вірність народу Президенти України. Пересопницьке Євангеліє – один із перших українських перекладів канонічного тексту Четвероєвангелія.

Категорія: Інформація

 

Всесвітній день молоді

Опубліковано 3-11-2023, 00:27

164
Всесвітній день молоді
Учні 10-А та 10-Б класу брали активну участь у заході «Юність, активність, інновації», приуроченому Всесвітньому дню молоді, який проходив у Рівненській обласній бібліотеці. Учасники заходу зібралися разом обговорити інновації та активність молоді в суспільстві.
Захід розпочався із лекції бібліотекаря, який наголосив на важливості інновацій для особистого розвитку та громадського прогресу.

Категорія: Інформація