Рівненський ліцей

Шестикласники в місті Лева

Опубліковано 19-10-2023, 20:42

135
Шестикласники в місті Лева
У теплий жовтневий день важко всидіти на місці, тому учні 6-Б класу вирушили в одноденну мандрівку до Львова.
Ліцеїсти експериментували в музеї науки, були прийняті у таємне Товариство аптекарів, насолоджувались атмосферою старого Львова під час пішохідної екскурсії.

Категорія: Інформація

 

Виставка малюнків «За нашу свободу»

Опубліковано 19-10-2023, 20:33

139
Виставка малюнків «За нашу свободу»
Дитячий малюнок – це розповідь юного художника про події, які відбуваються навколо, це ідея, оформлена в художній образ, це емоції, яким надано можливість лишитися на аркуші. Мрії про перемогу та мир, подвиг захисників сьогодні живуть майже на всіх малюнках маленьких українців. Тому організувати в ліцеї виставку «За нашу свободу» було не складно: відгукнулося чимало ліцеїстів 5-7 класів. У їхніх роботах – щира любов до Батьківщини, наші символи та кольори. Не всі складні події нашого сьогодення можуть зрозуміти юні ліцеїсти, та з малюнків бачимо головне – усвідомлення, що Україну та її незалежність потрібно шанувати понад усе. Боронити нашу свободу, подолати у війні ворога – це мати майбутнє.

Категорія: Інформація

 

Стежками загадкового Комп’ютерленда

Опубліковано 19-10-2023, 20:20

106
Стежками загадкового Комп’ютерленда
Ліцеїсти 7-А класу взяли участь в інтелектуальній грі-квесті «Марафон Комп’ютерлендом» в Рівненській обласній бібліотеці.
Зараз багато говорять і пишуть, що винахід комп’ютера дуже вплинув на людину та кардинально змінив її життя. Щоб зрозуміти, наскільки комп’ютер став нам зрозумілим, ми і зібралися пограти в цю гру.

Категорія: Інформація