Рівненський ліцей

Подорож в Острог

Опубліковано 3-10-2023, 20:59

136
Подорож в Острог
03 жовтня ліцеїсти 10-х класів побували в м.Острог, щоб відвідати Музей книги та друкарства, Острозьку академію та замок на мальовничому пагорбі міста.
Музей книги та друкарства розташований в унікальній історичній споруді — Луцькій надбрамній вежі типу барбакан, збудованій у XVI столітті. Вежа стоїть на невеликому пагорбі, звідки відкривається панорама на Острог.

Категорія: Інформація

 

Мандруємо рідним краєм!

Опубліковано 3-10-2023, 20:50

130
Мандруємо рідним краєм!
1 жовтня українці відзначали свято Покрови Пресвятої Богородиці, яке ще називали Козацька Покрова. Воно було одним з найголовніших свят козаків, які вшановували Покрову як свою покровительку.
З метою виховання патріотизму в ліцеїстів та ознайомлення дітей з історією і культурними місцями України саме в цей день групою учнів 7-А класу було здійснено екскурсію в національний історико-меморіальний заповідник “Поле Берестецької битви. Козацькі могили” в с.Пляшева Радивилівського району Рівненської області.

Категорія: Інформація

 

Бурхливий 1923…

Опубліковано 3-10-2023, 20:31

176
Бурхливий 1923…
Доброю традицією ліцею є відзначення тематичного Дня вчителя. Вибір теми одинадцятикласниками – це справа творча, яка часто супроводжується не лише наявністю кількох ідей, а й суперечками. Цього року вибір теми був не довгим – столітній ювілей нашої альма-матер надихнув старшокласників.

Категорія: Інформація

 

Акція «Подякуй захиснику»

Опубліковано 3-10-2023, 20:17

148
Акція «Подякуй  захиснику»
Сьогодні Україна – це щоденна жорстока й кривава боротьба. Відстояти свою незалежність і повернути в Україну мир – це обов’язок не лише ЗСУ, а й кожного українця. Цю істину доводить щоденний подвиг воїнів, волонтерів, небайдужість та активна громадянська позиція мільйонів українців. Ліцеїсти та їхні родини, педагоги завжди активні в справі наближення нашої перемоги.

Категорія: Інформація