Рівненський ліцей

Свято книги

Опубліковано 8-05-2023, 18:43

184
Свято книги
Світ стрімко змінюється. І вже ні для кого не секрет, що діти читають усе менше та менше. Книгам важко витримувати конкуренцію нарівні з відео, комп’ютерними іграми та інтернет-ресурсами. Але кожній людині, особливо юній, просто необхідно читати. Психологи стверджують, що саме читання розвиває інтелект та формує внутрішній світ дитини, тому гарною традицією в нашому ліцеї стало залучення дітей до спілкування з книгою під час книжкового свята для п’ятикласників.

Категорія: Інформація

 

Тиждень психологічних знань

Опубліковано 8-05-2023, 18:30

177
Тиждень психологічних знань
Пізнавально, по-дружньому емпатійно, творчо минув Тиждень психологічних знань у ліцеї. Школярі 5-А класу (Якобчук І. В.) у День мрій, що збуваються, ділилися найзаповітнішими бажаннями: перемога Збройних Сил України, повернення захисників (татусів, братів, хресних), намріяли стати успішними людьми, започаткувати власну справу, досягти успіхів у спорті, мистецтві... Переконані: озвучені\прописані мрії вже реалізуються!!!
Ліцеїсти 6-А класу (Бондар О. М.) ще раз переконалися, що вдячність - дуже потужний ресурс. П’ятикласники та школярі 6-Б класу (Рябущиць І. І.) продовжували презентувати себе та пізнавати однокласників, створюючи коло долоньок і сердець для збереження доброзичливої атмосфери в класних колективах.

Категорія: Інформація