Рівненський ліцей

137 років від дня народження великого митця Георгія Косміаді

Опубліковано 28-03-2023, 18:32

216
137 років від дня народження великого митця Георгія Косміаді
27 березня в Рівненському ліцеї «Український» у кабінеті мистецтв ім. Георгія Косміаді відбулася важлива подія. Учителі ліцею провели педагогічну раду «Стан навчання дисциплін мистецької освітньої галузі» та віддали шану великому художнику Гергію Косміаді. Гарні та щирі слова про генія, життя якого було пов’язане з м. Рівне та Рівненською українською гімназією, були сказані заступником директора Лесею Бойчак та вчителем мистецтва Лідією Туровською.

Категорія: Інформація

 

Вітання переможцям Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів

Опубліковано 28-03-2023, 18:18

187
Вітання переможцям Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів
23-24 березня відбувся Всеукраїнський конкурс екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу». Цьогоріч учасниками конкурсу були 54 юних екскурсоводи із 22 регіонів України.
III місце в конкурсі (напрям «Літературний») посіла учениця 8 класу нашого ліцею Герус Олександра з екскурсією «Поет Сергій Кушніренко. Загублений талант». Представлена робота розповідає про долю нашого земляка, учня Рівненської української гімназії (1923-1939 рр.), талановитого, однак маловідомого поета Сергія Степановича Кушніренка.

Категорія: Інформація

 

Весна перемоги!

Опубліковано 28-03-2023, 18:06

198
Весна перемоги!
Таку назву мала зініційована одинадцятикласницями Найдич Регіною та Романюк Юлією благодійна акція, яка була проведена як частина річного проєкту ліцею «Наближаємо перемогу разом».
Під час акції ліцеїсти купували квитки-донати благодійної лотереї і таким чином збирали кошти на придбання тепловізора для бійців 72 окремої механізованої бригади. Приємним бонусом було розігрування призів між учасниками, серед яких були безплатний обід у буфеті, патріотичні наклейки, комікси, блокноти, а також приємні додаткові заохочення від учителів.

Категорія: Інформація