Рівненський ліцей

До уваги всіх учасників освітнього процесу

Опубліковано 12-02-2022, 13:33

135
До уваги всіх учасників освітнього процесу
Упродовж цього тижня показники захворюваності учнів та вчителів Рівного значно знизилися, що дозволяє відновити повноцінне очне навчання в школах, тому 11 лютого на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було прийняте рішення про відновлення освітнього процесу в загальноосвітніх навчальних закладах Рівного з понеділка 14.02.2022 року.

Категорія: Інформація

 

З пані Надією в серці назавжди...

Опубліковано 12-02-2022, 13:24

222
З пані Надією в серці назавжди...
Сумна звістка надійшла з Німеччини. Відійшла у вічність донька відомого художника Георгія Косміаді – Надія Саннов-Косміаді.
Жінка-легенда, меценатка, інтелігентна людина, мудра хранителька пам’яті свого батька, справжній друг нашої гімназійної родини…
Вона народилася в Рівному в далекому 1923 році та волею долі змушена була разом з родиною залишити рідне місто на довгі роки.

Категорія: Інформація

 

Разом для найкращого Інтернету!

Опубліковано 12-02-2022, 13:09

139
Разом для найкращого Інтернету!
8 лютого відбувся Всеукраїнський онлайн-флешмоб "Разом для найкращого Інтернету!" у межах співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України, у якому взяли участь учителі Рівненської української гімназії Віра Олександрівна Дундюк та Іванна Іванівна Рябущиць.
Дуже цікавим та пізнавальним стало заняття, проведене Антоніною Букач, директором Академії цифрового розвитку, яка поділилася із слухачами власним досвідом у галузі дистанційного навчання, безпечної роботи в інтернеті та провела такі цифрові вправи у віртуальних класах Google for Education.

Категорія: Інформація