Рівненський ліцей

День Землі

Опубліковано 22-04-2021, 21:32

372
День Землі
Усі ми живемо на одній планеті, насолоджуємося її красою та споживаємо її блага. Важливо розуміти, що ресурси Землі не безмежні.
Тому до Дня Землі, який відзначають 22 квітня, UNICEF організувала найбільший урок у світі з екології та кліматичних змін «Планета — мій дім». Долучилися до цього уроку й учні 7-х класів.
Під час заняття ми дізналися, які кліматичні проблеми є на нашій планеті, що таке сталий розвиток, які щоденні звички зможуть допомогти запобігти змінам клімату.

Категорія: Інформація

 

Пізнавальна зустріч

Опубліковано 22-04-2021, 21:14

594
Пізнавальна зустріч
Безпека кожного з нас залежить від нас самих, наших знань, умінь та обережності. Тому дуже важливо систематично проводити профілактичну роботу з ознайомлення із правилами безпеки життєдіяльності та діями на випадок виникнення надзвичайних ситуацій.
Так, з метою запобігання травмуванню та загибелі під час виявлення вибухонебезпечних предметів 21.04.21 до Дня цивільної оборони в 6-А та 6-Б класах разом з вихователем Оленою Феодосіївною було проведено інформаційно-профілактичний урок за участю працівників групи піротехнічних робіт ДСНС Степанова Тараса Миколайовича та Гомонця Юрія Михайловича з теми «Правила поведінки в разі виявлення вибухонебезпечних предметів».

Категорія: Інформація

 

Учням про митця Г.П. Косміаді

Опубліковано 22-04-2021, 21:05

368
Учням про митця Г.П. Косміаді
До 135 річниці від дня народження непересічної особистості вселенського масштабу, педагога, митця, художника, гуманіста в Рівненській українській гімназії вчителем образотворчого мистецтва було проведено ряд заходів.
Для учнів 7-8 класів Оленою Андріївною Бурець були проведені години спілкування, а для дев’ятикласників у Рівненському краєзнавчому музеї 26 березня був проведений великий захід. Перед учнями виступили Олена Андріївна та директор Рівненського обласного краєзнавчого музею Олександр Булига, які розповіли про життєвий шлях Г.П. Косміаді. Гімназисти дізналися, що вчитель навчав мистецтва цілі покоління рівнян у п’яти навчальних закладах міста. Також митець заснував першу в Рівному художню школу. Тут народилися його діти Надія та Володимир.

Категорія: Інформація