Рівненський ліцей

Великодня майстерня випускника в Рівненській українській гімназії

Опубліковано 28-04-2021, 16:22

562
Великодня майстерня випускника в Рівненській українській гімназії
Щороку випускники всіх шкіл прикрашають центр міста власноруч виготовленими декоративними писанками. А щасливі рівняни та гості милуються ними весь великодній тиждень. Передує цій події творча робота в стінах закладу – Великодня майстерня випускника.
2021 рік особливий для наших одинадцятикласників, адже вони зовсім скоро стануть в історії гімназії однією зі сторінок під назвою «ВИПУСК-2021»!

Категорія: Інформація

 

Година, яка змінює майбутнє

Опубліковано 28-04-2021, 16:06

607
Година, яка змінює майбутнє
Кожного року останньої суботи березня о 20:30 за місцевим часом мільйони людей по всьому світу присвячують годину своєї уваги Землі. Символічно вимикають зайве освітлення, читають або дивляться фільми про Землю і стиль життя, дружній планеті, беруть участь у дискусіях та онлайн-концертах, приєднуються до звернень на захист природи.
ГОДИНА ЗЕМЛІ-2021 в Україні присвячена старовіковим лісам! Майже недоторканим територіям переважно в Карпатах і на Поліссі, які є головними прихистками для червонокнижних видів тварин і рослин.

Категорія: Інформація

 

День пам’яті Чорнобильської катастрофи в Рівненській українській гімназії

Опубліковано 27-04-2021, 18:40

516
День пам’яті Чорнобильської катастрофи в Рівненській українській гімназії
26 квітня весь світ відзначає сумну дату – 35 річницю з дня Чорнобильської трагедії.
Аварія на Чорнобильській АЕС торкнулася життя кількох поколінь і завдала непоправних втрат, спричинила забруднення навколишнього середовища, на довгі роки перетворивши територію довкола станції на зону відчуження. Катастрофа позбавила домівок тисячі людей. Але найголовніше - трагедія забрала та покалічила людські невинні життя.

Категорія: Інформація

 

День цивільного захисту в Рівненській українській гімназії

Опубліковано 26-04-2021, 22:30

741
День цивільного захисту в Рівненській українській гімназії
Насиченою та багатою на події була п’ятниця 23 квітня в гімназії, адже цей день був присвячений цивільному захисту населення (тема – «Вибухонебезпечні предмети. Дії населення в разі виявлення ВНП»).
Гімназисти на уроках цивільного захисту вивчали, які предмети вважаються вибухонебезпечними та пригадували правила поводження з ними, переглядали навчальне відео. Для гімназистів 5-х класів лідери самоврядування провели вікторину «Так чи ні?», присвячену цій тематиці.

Категорія: Інформація

 

День здоров’я

Опубліковано 25-04-2021, 09:21

492
День здоров’я
Дистанційне навчання – ефективне, комфортне, захопливе та цікаве. Нарешті учні змогли використовувати свої улюблені ґаджети. Вихователь та вчителі на зв’язку із гімназистами через інтернет: Instagram, Facebook, Telegram-канал, Viber. А як же виховна робота? Це ж той аспект формування учнівської особистості, який просто не можна відкласти на потім.

Категорія: Інформація

 

День Землі

Опубліковано 22-04-2021, 21:32

461
День Землі
Усі ми живемо на одній планеті, насолоджуємося її красою та споживаємо її блага. Важливо розуміти, що ресурси Землі не безмежні.
Тому до Дня Землі, який відзначають 22 квітня, UNICEF організувала найбільший урок у світі з екології та кліматичних змін «Планета — мій дім». Долучилися до цього уроку й учні 7-х класів.
Під час заняття ми дізналися, які кліматичні проблеми є на нашій планеті, що таке сталий розвиток, які щоденні звички зможуть допомогти запобігти змінам клімату.

Категорія: Інформація

 

Пізнавальна зустріч

Опубліковано 22-04-2021, 21:14

691
Пізнавальна зустріч
Безпека кожного з нас залежить від нас самих, наших знань, умінь та обережності. Тому дуже важливо систематично проводити профілактичну роботу з ознайомлення із правилами безпеки життєдіяльності та діями на випадок виникнення надзвичайних ситуацій.
Так, з метою запобігання травмуванню та загибелі під час виявлення вибухонебезпечних предметів 21.04.21 до Дня цивільної оборони в 6-А та 6-Б класах разом з вихователем Оленою Феодосіївною було проведено інформаційно-профілактичний урок за участю працівників групи піротехнічних робіт ДСНС Степанова Тараса Миколайовича та Гомонця Юрія Михайловича з теми «Правила поведінки в разі виявлення вибухонебезпечних предметів».

Категорія: Інформація

 

Учням про митця Г.П. Косміаді

Опубліковано 22-04-2021, 21:05

451
Учням про митця Г.П. Косміаді
До 135 річниці від дня народження непересічної особистості вселенського масштабу, педагога, митця, художника, гуманіста в Рівненській українській гімназії вчителем образотворчого мистецтва було проведено ряд заходів.
Для учнів 7-8 класів Оленою Андріївною Бурець були проведені години спілкування, а для дев’ятикласників у Рівненському краєзнавчому музеї 26 березня був проведений великий захід. Перед учнями виступили Олена Андріївна та директор Рівненського обласного краєзнавчого музею Олександр Булига, які розповіли про життєвий шлях Г.П. Косміаді. Гімназисти дізналися, що вчитель навчав мистецтва цілі покоління рівнян у п’яти навчальних закладах міста. Також митець заснував першу в Рівному художню школу. Тут народилися його діти Надія та Володимир.

Категорія: Інформація

 

Восьмикласники розпочинають кампанію «Подякуй учителю»

Опубліковано 10-04-2021, 18:24

898
Восьмикласники розпочинають кампанію «Подякуй учителю»
Міністерство освіти і науки спільно з фінським проєктом «Навчаємось разом» розпочали проведення кампанії «Подякуй вчителю», метою якої – нагадати українцям про важливу роль учителя в розвитку та житті людини.
Організатори пропонують приєднатися до героїв відеоролика та висловити вдячність своїм улюбленим педагогам, яким українці завдячують своїми успіхами. До участі в кампанії було залучено представників різних професійних сфер, які взяли участь у зйомці відеоролика і в якому згадали про своїх учителів.
Ми, восьмикласники, долучилися до героїв відеоролика та висловили слова подяки своїм учителям Рівненської української гімназії.

Категорія: Інформація

 

135 років від дня народження Георгія Косміаді

Опубліковано 9-04-2021, 07:56

500
135 років від дня народження Георгія Косміаді
Цього року виповнюється 135 років від дня народження Георгія Косміаді, тому в Рівному та Рівненській українській гімназії заплановано ряд урочистих заходів.
24 березня в Рівненському краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки картин Георгія Косміаді «Квіти, жінки і янголи», куди були запрошені директор Рівненської української гімназії Кухарчук Тетяна Андріївна, учитель образотворчого мистецтва Бурець Олена Андріївна, митці Спілки художників, друзі родини та рівняни. "Ми б не знали й не мали робіт талановитого митця, якби не донька, яка в 1992 році повернулася в Рівне й почала помаленьку привозити спадщину свого батька. Це роботи, які зберігалися в Арт-ательє Георгія Косміаді. У такій кількості вони вперше в Рівному представляються", – розповідає директор Рівненського обласного краєзнавчого музею Олександр Булига. На виставці презентували картини, які митець написав у повоєнний період, меморіальні речі та маловідомі для рівнян картини з колекції Арт-ательє “Георгій Косміаді”. Виконані роботи переважно в техніці монотипії, мистецтвом створення якої майстерно володів художник. До слова були запрошені відомі рівняни та директор РУГ.
Захід завершився, а друзі родини завітали в Арт-ательє "Георгій Косміаді", щоб зробити світлину напам’ять і надіслати її п. Надії.

Категорія: Інформація