Рівненський ліцей

9-А клас на виставці картин «живої легенди»

Опубліковано 1-03-2021, 21:21

390
9-А клас на виставці картин «живої легенди»
26 лютого гімназисти 9-А класу разом з вихователем Лупіною Н.М. та вчителем мистецтва Туровською Л.І. відвідали виставку «живої легенди» - Емми Андієвської.
Екскурсовод розповіла учням про життєвий та творчий шляхи художниці. Дев`ятикласники дізналися, що Еммі Іванівні 90 років, вона народилася в Сталіно, навчалася в Німеччині, нині є американкою, проживає в Мюнхені та Нью-Йорку, але в її жилах тече кров п’яти поколінь запорізьких козаків. «Я все життя тільки й жила для України», - ці слова найбільше вразили дітей, а ще той факт, що художниця подарувала нашому місту картину «Сім`я».

Категорія: Інформація

 

Зустріч з науковцями Рівного

Опубліковано 1-03-2021, 19:10

375
Зустріч з науковцями Рівного
Гімназисти 9-Б класу разом з вихователем Наталією Мирославівною Лупіною зустрілися з науковцями Рівненського обласного краєзнавчого музею Аллою Українець та Ігорем Марчуком.
Під час заходу заслужений працівник культури України Алла Українець, авторка багатьох наукових праць, збирачка та популяризаторка української минувшини, авторка першої етнографічної експозиції в Рівненському краєзнавчому музеї, поділилася останніми розвідками-дослідженнями волинського Полісся.

Категорія: Інформація