Рівненський ліцей

У галереї європейського живопису «Євро-Арт»

Опубліковано 27-02-2021, 20:18

491
У галереї європейського живопису «Євро-Арт»
25 лютого учні 9-Б класу разом із вихователем Наталією Мирославівною та вчителем мистецтва Лідією Іванівною відвідали галерею «Євро-Арт», у якій побачити безліч унікальних картин. Екскурсовод Юлія Анатоліївна розповіла гімназистам про художників Закарпатської школи живопису Йосипа Бокшая та Федора Манайла, картини яких були представлені на виставці. Учням була надана унікальна можливість побачити єдину в Україні двосторонню картину одного з найкращих художників Європи минулого століття – Альберта Ерделі. Також школярі дізналися багато цікавої інформації про розвиток мистецтва в Україні в середині XXст.

Категорія: Інформація

 

Дивовижний світ Емми Андієвської

Опубліковано 27-02-2021, 15:48

403
Дивовижний світ Емми Андієвської
25 та 26 лютого найменші гімназисти РУГ мали змогу долучитися до високого світового мистецтва, адже відвідали галерею європейського живопису «Євро-Арт», де проходить виставка знаменитої української художниці та письменниці Емми Андієвської.
Діти були вражені розповіддю про цю дивовижну жінку, стійкістю її характеру, добротою, яка віяла з образів на картинах, великими очима та шістьма пальцями незвичайних чудасиків, які приходили до художниці у снах, а потім зображених Еммою Андієвською на картинах. А ще, звичайно, усім сподобалися картини з доповненою реальністю, від яких просто не можна було відвести очей.

Категорія: Інформація

 

Презентація книги Михайла Ухмана «Люди волі. Шлях на війну»

Опубліковано 27-02-2021, 15:19

433
Презентація книги Михайла Ухмана «Люди волі. Шлях на війну»
Нещодавно одинадцятикласники РУГ разом з вихователем Світланою Бувальцевою, учителем Василем Дячком та бібліотекарем Ларисою Котолюз відвідали Рівненську обласну бібліотеку, у мистецькій залі якої відбулася презентація книги воїна та журналіста Михайла Ухмана «Люди волі. Шлях на війну».
Книга Михайла Ухмана – це 56 історій про те, чому людина йде захищати свою землю. Що нею керує: відповідальність, небайдужість, патріотизм, турбота про близьких, драйв? Автор, очевидець та учасник подій, розповідає про пів сотні різних життєвих шляхів, які привели людей на нинішню російсько-українську війну. «Люди волі» - це ті, про кого нам не можна забувати.

Категорія: Інформація

 

Розпочни день з поезії Лесі Українки!

Опубліковано 27-02-2021, 15:04

412
Розпочни день з поезії Лесі Українки!
Під таким гаслом розпочали навчання 25 лютого учні Рівненської української гімназії, щоб відзначити 150 річницю від дня народження Лесі Українки. Гімназисти всіх класів декламували свої улюблені поезії поетеси, згадували цікаві біографічні факти з життя найвідомішої жінки в українській історії. Такі поетичні хвилини - це чудова нагода привернути увагу до творчості письменниці й актуалізувати її поетичний спадок.

Категорія: Інформація

 

#GlobalLesyaUkrainka2021

Опубліковано 27-02-2021, 14:47

396
#GlobalLesyaUkrainka2021
З творчістю Олени Медведєвої восьмикласники Рівненської української гімназії знайомі ще з п’ятого класу. Учням дуже подобаються вишиті мисткинею книги «Кобзар» Тараса Шевченка 1840 року видання, збірки поезій Івана Франка «Народна пісня», Ліни Костенко «Я мальву поцілую у щоку», Адама Міцкевича «Ода молодості», тексти «Євангелія від Івана», «Євангелія від Марка», «Євангелія від Луки», «Євангелія від Матвія» та ряд дитячих книг.
Дізнавшись, що письменниця, майстриня народної творчості та журналістка, а також авторка бренду «Креативна книга» Олена Медведєва вишила власноруч книгу «Лісова пісня» до 150-річчя Лесі Українки і її можна побачити в літературному музеї Уласа Самчука, вирушили на екскурсію, щоб побачити цю 7-кілограмову, рукотворну книгу Лесі Українки, гаптовану в техніці стебнівка.

Категорія: Інформація

 

Новини з гімназійних дебатів

Опубліковано 27-02-2021, 14:17

366
Новини з гімназійних дебатів
Прихильників дебатних ігор у гімназії побільшало. Щойно восьмикласникам та дев’ятикласникам розповіли про правила проведення дебатів, як одразу їм трапилася нагода випробувати свою майстерність переконувати та перевірити власні ораторські вміння! З нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови саме серед учнів 8-9 класів було організовано дебатний турнір за темами: «Сленг руйнує мовну культуру» (8 кл.) та «Суржик – це жива сучасна мова» (9 кл.).

Категорія: Інформація