Рівненський ліцей

Квест – найулюбленіша гра школярів

Опубліковано 25-02-2021, 22:02

359
Квест – найулюбленіша гра школярів
Слово «квест» у перекладі з англійської означає «шукати», а основою цієї гри є вирішення поставлених завдань шляхом пошуку підказок та деталей. Сучасні діти люблять грати в такі ігри, де треба не тільки думати, але й активно рухатися. А ще гуртуватися в команди та приймати спільні правильні рішення.
Учні 5-А класу мали можливість показати свою згуртованість та обізнаність, узявши участь у тематичному квесті із захисту довкілля «Знаємо, уміємо, сортуємо».

Категорія: Інформація

 

Юнаки РУГ у Музеї бойової слави

Опубліковано 25-02-2021, 21:46

428
Юнаки РУГ у Музеї бойової слави
22 лютого 2021 року юнаки 10-Б класу з ініціативи викладача Захисту України Василя Миколайовича відвідали музей Бойової слави 13 Армійського корпусу.
При вході в музей нас зустрів підполковник резерву Василь Васильович. Спочатку десятикласникам було проведено невеликий екскурс в історію 13-ї Армії, що тепер переформована в оперативне командування “Захід”. Після цього Василь Васильович, розуміючись на історичних аспектах військового ремесла, детально розповів про 13 Армію, що почала своє існування в 1941 році.
Атмосфера, що панувала в залах, неабияк вразила хлопців: усі експонати були оповиті історичним духом тих років. Окрім інформаційних стендів та літератури на воєнну тематику, учнів оточували фотокартки з місць бойових дій, портрети як простих солдат, так і вищого командування, короткі відомості про їх військову діяльність, ордени Героїв Радянського Союзу, сторінки з воєнних газет і часописів, особисті речі солдатів та пропагандистські плакати того часу.

Категорія: Інформація

 

LIFE is not LIFE without FRIENDSHIP

Опубліковано 25-02-2021, 21:29

354
LIFE is not LIFE without FRIENDSHIP
Під час проведення позакласного заходу «LIFE is not LIFE without FRIENDSHIP and LOVE» учні 5-Б класу показали свої акторські здібності, демонструючи сценки з творів сучасних американських дитячих письменників та декламуючи чудесні вірші про любов та дружбу. Особливо всім сподобалося, як майстерно та емоційно грали своїх героїв Олександр Дидик-Полінко, Денис Каба,Гук Яна та Герус Магдалина.

Категорія: Інформація