Рівненський ліцей

Виставка в Рівненській українській гімназії

Опубліковано 29-12-2020, 19:57

418
Виставка в Рівненській українській гімназії
Ось і настають дні, коли ми готуємося до величного свята Різдва: вивчаємо та пригадуємо колядки, готуємо вертеп, шукаємо близьким подарунки, а ще справді стаємо добрішими, уважнішими до ближніх та нужденних, чинимо краще. Усіх нас об’єднує спільна віра та радість свята народження Христа.
На цьому тлі надзвичайно атмосферно та гармонійно відбулася в стінах гімназії виставка-екскурсія, яку провела для учнів та педагогів учитель християнської етики Руслана Анатоліївна Ковальчук.

Категорія: Інформація

 

Батькам про ефективні стратегії вирішення конфліктних ситуацій

Опубліковано 29-12-2020, 19:51

451
Батькам про ефективні стратегії вирішення конфліктних ситуацій
Батьківські збори в нашій гімназії – це завжди враження та досвід. Вони змушують задуматися про актуальні проблеми виховання та стратегії продуктивної взаємодії з дитиною.
23 грудня 2020 року в 6-Б класі відбулися батьківські збори, що проводила психологиня гімназії Світлана Леонідівна. Тема, що обговорювалася та аналізувалася, – «Ефективні стратегії вирішення конфліктних ситуацій».
Насамперед батьки були ознайомлені зі стратегіями розв’язання конфліктів та позитивами/негативами кожної з названих стратегій. Далі батьки класу були об’єднані в групи та залучені до психологічної гри-дискусії, під час якої обговорювали конфліктні ситуації й способи їх розв’язання з боку чотирьох суб’єктів закладу середньої освіти: учнів, учителів, батьків, адміністрації школи. Підсумком до кожної презентації стало обговорення найбільш продуктивних, конструктивних стратегій розв’язання конфліктів.

Категорія: Інформація

 

Діалог восьмикласників з поліцією

Опубліковано 29-12-2020, 19:43

436
Діалог восьмикласників з поліцією
Нещодавно учні 8-Б класу разом із вихователем Бурець Оленою Андріївною відвідали обласну бібліотеку. Для того, щоб почувати себе захищеними, у безпеці та мати можливість реалізувати свій потенціал, надзвичайно важливо налагоджувати діалог між поліцією та молоддю. Тому з восьмикласниками зустрілися інспектори відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Рівненській області Яна Семчук та капрал поліції Борейко Олеся. Нам розповіли про права та обов'язки дітей. Ми повторили всі види булінгу та що робити, якщо хтось потрапить у скрутні ситуації.

Категорія: Інформація

 

Квест у бібліотеці

Опубліковано 29-12-2020, 19:31

391
Квест у бібліотеці
А чи цікаво вам перевірити свої знання? А здобути нові? Саме такі пропозиції отримали наші п’ятикласники, відвідавши Рівненську обласну державну бібліотеку. Вдале для нас розташування цього закладу дає чудові можливості гімназистам насолоджуватися екскурсіями у світлих та затишних залах, ще свіжих і яскравих після ремонту, та захоплюватися їхніми безмежними фондами.

Категорія: Інформація