Рівненський ліцей

Ви знаєте, що таке вулкан?!

Опубліковано 20-12-2020, 20:51

942
Ви знаєте, що таке вулкан?!
Вулкан – це височина (найчастіше гора конусоподібної форми), що виникає над каналами й тріщинами в земній корі, по яких на земну поверхню вивергаються лава, попіл, гарячі гази, пари води й уламки гірських порід.
Вулканізм – гарне, але дуже грізне природне явище, яке супроводжується підземним гулом, потужними вибухами, сильними землетрусами й зливами. Воно пов'язане з виходом магми на поверхню суходолу або дна океану, тобто з явищем, яке називається виверженням.

Категорія: Інформація

 

Напередодні Миколая

Опубліковано 20-12-2020, 20:37

427
Напередодні Миколая
Напередодні Дня святого Миколая учні 6-Б класу разом із вихователем Панасюк Оленою Феодосіївною побували в боулінгу. Це були неперевершені враження та емоції, коли майже всі однокласники разом змагалися на доріжках у вправності кидка, їли смачну піцу, розповідали різні смішні історії, які коли-небудь з ними траплялися, та просто веселилися!

Категорія: Інформація

 

Наум прийшов до шестикласників!

Опубліковано 20-12-2020, 20:23

397
Наум прийшов до шестикласників!
Одним із зимових свят є День Наума-грамотника, яке відзначається 14 грудня. Кажуть: «Прийшов Наум – час братися за ум», тому ми вирішили традиційно провести інтелектуальну гру «Брейн-ринг». Ведучі свята Семеренко Олександра та Жимолостнова Аліна (6-А кл.) і Мартинюк Олександра та Музичко Вікторія (6-Б кл.) познайомили всіх присутніх з історією цього дня, а потім шестикласники в командній грі змогли продемонструвати свої інтелектуальні здібності. Веселий настрій усім забезпечили дівчатка ансамблю 6-класників (під керівництвом Туровської Лідії Іванівни), які заспівали чудову пісню, та Кулаковська Марія, яка виконала на гітарі прекрасну мелодію.

Категорія: Інформація

 

На Андрія в кіно!

Опубліковано 20-12-2020, 20:10

393
На Андрія в кіно!
Кінотеатр – річ унікальна та універсальна в будь-яку пору року й погоду. У кіно ходять усі, незалежно від віку, характерів та інтересів.
У неділю 13 грудня на свято Андрія учні 6-А класу разом з батьками та вихователем відвідали кінотеатр, який знаходиться в розважальному центрі «SKyUP».
Гімназисти, сповнені емоцій, дивилися цікавий мультфільм «Родина Бігфутів».

Категорія: Інформація

 

Новинки від ялинки!

Опубліковано 20-12-2020, 19:50

396
Новинки від ялинки!
Свято наближається, усі поспішають вибрати ялинку!
А де ж найкращий вибір ялинок? Правильно, у бібліотеці! Найкреативніша ялинка, а головне, найцікавіша, тому що складається з бібліотечних новинок, придбаних для читайликів та чомучок гімназійної бібліотеки!
Для навчання чи дозвілля, під час канікул чи карантину, у дорогу чи для затишного читання вдома! Отож знайдіть хвилинку, завітайте до бібліотеки та виберіть на свій смак цікавинку від ялинки!

Категорія: Інформація