Рівненська українська гімназія

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою
 

Вишиванка – наш національний символ

Опубліковано 20-05-2020, 21:47

60
Вишиванка – наш національний символ
Українська сорочка, прикрашена вишитим орнаментом, протягом багатьох століть носилася в Україні як елемент повсякденного та святкового одягу. Та для кожного українця вишиванка – не просто одяг. Здавна вона вважається оберегом від усього лихого, є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. В Україні вишиванка символізує родинну пам’ять, вірність та любов у сім’ї. Український народ у вишитій сорочці намагається закодувати щастя, долю, життя та волю в особливому орнаменті. Під час тонкої роботи майстрині співали пісень і молилися. Вірили, що так сорочка стає оберегом. У вишивці сакральне значення має все — від ниток, походження тканини до орнаменту, кількості стібків і кольору.

Категорія: Інформація

 

Увага! Набір учнів до 5 класу!

Опубліковано 15-05-2020, 10:40

153

    Рівненська українська гімназія оголошує  про прийом  заяв для вступу   на навчання у 5 класі з 15 травня по 15 червня 2020 року.


    Чекаємо Вас за адресою: м. Рівне, вул. 24 Серпня, 2 (І поверх, кабінет №18)


    Тел. 0362-26-57-25


   Для вступу   дитини до 5 класу необхідно подати документи:  1. Заяву .

  2. Ксерокопію карти обліку профілактичних імунізацій і реакцій на щеплення;

  3. Копію сторінки паспорта одного з батьків, де зазначено місце реєстрації проживання або копію витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання.


Категорія: ---