Рівненський ліцей

Година Землі

Опубліковано 27-03-2020, 18:56

618
Година Землі
Центр корисних справ та екології РУГ закликає гімназистів, їхніх батьків та педагогів до участі в міжнародній акції «Година Землі».
Карантин несподівано увірвався в наше життя, змінив плани, стривожив, зробив майже безлюдними наші вулиці, тисячі шкіл. Для всіх нас настав час по-іншому подивитися й на нашу домівку – Землю. Можливо, ми вже на порозі нового життя – життя на планеті, яку людство необачно змінило… Та сьогодні час не лише для роздумів, а й для дій!!! І карантин намірам не завадить. Ще на початку року лідери гімназійного самоврядування планували популяризувати серед гімназійної молоді природоохоронну акцію «Година Землі».

Категорія: Інформація

 

Видатній поетесі сучасності Ліні Костенко – 90 років!

Опубліковано 20-03-2020, 09:18

819
Видатній поетесі сучасності Ліні Костенко – 90 років!
19 березня найвизначнішій сучасній українській поетесі ЛІНІ КОСТЕНКО виповнюється 90 років. Її талановиті твори торкаються струн душі кожного.

Категорія: Позакласна робота

 

Урок краси для восьмикласників

Опубліковано 20-03-2020, 09:15

822
Урок краси для восьмикласників
Цікаво, весело й пізнавально пройшов урок краси в гімназистів 8-Б класу. Майстер-клас для дітей провела Ліна Никанорівна Лишенюк, яка розказала, як правильно вибирати косметику, наносити макіяж, доглядати за шкірою в домашніх умовах. Восьмикласники мали можливість не тільки послухати рекомендації, а спробувати косметику на практиці.

Категорія: Інформація

 

Свято Лесі Українки

Опубліковано 20-03-2020, 09:12

1131
Свято Лесі Українки
З нагоди дня народження відомої української поетеси Лесі Українки учні 8-А та 8-Б класів разом з вихователем Наталією Лупіною та вчителями Валентиною Філь і Лідією Туровською підготували літературно-музичне свято «Вона в віки майбутні йти повинна».

Категорія: Інформація

 

Увага! «Книгоманія»!

Опубліковано 15-03-2020, 21:31

817
Увага! «Книгоманія»!
Березень дуже багатий на знаменні та пам’ятні дати. Цього місяця ми відзначаємо і початок весни, і Мамине свято, і день народження Тараса Шевченка, і Всеукраїнський тиждень дитячого читання. А ще в березні проходить безліч конкурсів та змагань, у яких обов’язково беруть участь гімназисти.

Категорія: Інформація

 

Країнознавча вікторина «Великобританія»

Опубліковано 15-03-2020, 21:29

1095
Країнознавча вікторина «Великобританія»
Чи знаєте ви, скільки чашок чаю випивають британці? А з чого роблять шотландські волинки? І що таке Ольстер?
Ці та інші цікаві запитання підготували для учнів 7 класів дев’ятикласники Миронюк Вікторія, Бурченя Анна, Медвідь Владислав, Кутра Іванна та Стасюк Аліна. Вони також виступили зі своїми інформативними презентаціями про частини Великобританії та Лондон. Потім, об’єднавшись у групи, усі грали в країнознавче лото.

Категорія: Інформація

 

Брейн-ринг «Learning English Is Fun»

Опубліковано 15-03-2020, 21:26

826
Брейн-ринг «Learning English Is Fun»
Учні 6-А та 6-Б класів з азартом змагалися в інтелектуальній грі брейн-ринг. Чотири команди Super Stars (капітан Яцунь Олександр), Moonlight (капітан Плюхов Андрій), Green Forest (капітан Буднік Марк) та Empire (капітан Зух Артем) із захватом відповідали на питання.

Категорія: Інформація

 

Онлайн-зустріч із Зіркою Мензатюк

Опубліковано 12-03-2020, 13:32

752
Онлайн-зустріч із Зіркою Мензатюк
На уроках української літератури п'ятикласники читали пригодницьку повість сучасної української письменниці Зірки Мензатюк "Таємниця козацької шаблі". Твір цікавенний! Тут тобі й патріотично налаштований привид, і машина Машка, яка не раз рятує головну героїню, і нечиста сила, яку треба перемогти, і козацька реліквія, і подорожі добре знайомими нам місцями (Дубенський замок, Тараканівський форт, Берестечко...). Скільки запитань було в наших п'ятикласників! Як виникла ідея написати про шаблю? А чи така шабля справді існувала? Чому письменниця вирішила розповісти про українські фортеці? І ще багато інших. Тож як зраділи і вчителька, і діти, коли пані Зірка відгукнулася на запрошення. 6 березня в гімназії відбулася онлайн-зустріч із Зіркою Мензатюк.

Категорія: Інформація

 

Мовний потяг

Опубліковано 5-03-2020, 19:31

929
Мовний потяг
У п’ятницю, 21 лютого, у всьому світі відзначався Міжнародний день рідної мови.
Наш 5-Б клас теж із нагоди цього свята взяв участь у «Мовному потязі». Його для нас підготували 6-класники. І містив цей поїзд багато цікавих та пізнавальних завдань.

Категорія: Інформація