Рівненський ліцей

Брейн-ринг «Гуманне ставлення до тварин» у восьмикласників

Опубліковано 30-12-2019, 20:42

597
Брейн-ринг  «Гуманне ставлення до тварин» у  восьмикласників
4 жовтня – Всесвітній день тварин, тому гімназисти восьмих класів вирішили долучитися до ІІ Всеукраїнського уроку доброти. У цей день представники центру «Корисних справ та екології» Виговська Інна, Кардаш Анастасія (8-Б кл) та Веремчук Тарас, Зволінський Роман (8-А кл.) разом з вихователем Лупіною Наталією Мирославівною провели у 8-А та 8-Б кл. екологічний брейн-ринг «Гуманне ставлення до тварин».

Категорія: Інформація

 

Музичний потяг

Опубліковано 30-12-2019, 20:38

406
Музичний потяг
1 жовтня у всьому світі щорічно відзначається Міжнародний день музики. Це свято, що об’єднує серця всіх, хто грає, співає або просто не уявляє жодного дня без музики, адже це – міжнародна мова, яка зрозуміла всім. Музика може підбадьорити, підняти настрій, налаштувати на робочий лад, допомогти розслабитися, подумати… Вона може все!

Категорія: Інформація

 

Зі святом, дорогі однокласники!

Опубліковано 30-12-2019, 20:34

540
Зі святом, дорогі однокласники!
Мабуть, ніхто так не розуміє швидкоплинність і цінність часу шкільного життя, як одинадцятикласники! Ще зовсім трошки, і не буде шкільної парти, домашнього завдання, веселих однокласників. Тому ми намагаємося якомога частіше проводити час разом. Незабутні миті дружнього спілкування подарувало нам Свято літнього іменника, яке ми відзначили на природі.

Категорія: Інформація