Рівненський ліцей

Справжні піцейоли

Опубліковано 31-10-2018, 22:01

963
Справжні піцейоли
До дня кулінара та кухаря, який щорічно відзначають 20 жовтня, гімназисти 7-Б класу відвідали Рівненську обласну бібліотеку, де працівники відділу абонементу підготували смачний та цікавий захід. Семикласники дізналися про історію виникнення цього свята. Виявляється, що давним-давно кроманьонець випадково засунув у багаття шматок м’яса й зрозумів, що так воно смачніше. Так з’явився перший кухар. Це, звичайно, жарт, але хороших кухарів цінували у всі часи.

Категорія: Інформація

 

Вікенд у Кракові

Опубліковано 23-10-2018, 21:39

988
Вікенд у Кракові
Незабутню подорож до Республіки Польща здійснили гімназисти 5, 7, 8 класів разом із вихователями Лупіною Наталією Мирославівною і Тарарук Дариною Павлівною. Діти відвідали найвизначніші місця Кракова, дізналися про історію давнього міста, побачили найстаріший у Центральній Європі Ягеллонський університет, оглянули Головний ринок, Маріацький костел, вежу ратуші.

Категорія: Інформація

 

Козацькі пороги 7-А класу

Опубліковано 23-10-2018, 21:36

934
Козацькі пороги 7-А класу
Погожого осіннього дня дівчатка 7-А класу влаштували для хлопчиків випробування у вигляді так званих порогів.
У давні часи пороги були перешкодою на шляху тих, хто плив Дніпром на Січ. Вважалося, що справжнім козаком може зватися лише той, хто пройшов хоч раз у житті через такі перешкоди. Отримавши маршрутні листи, хлопчики вирушили до «Лебединки», де були організовані пороги-перешкоди: «Склади слово», «Народна мудрість», «Віднайди скарби гетьмана Полуботка», «Розшифруй послання козака Мамая», «Як козаки олімпійцями стали» та інші.

Категорія: Інформація

 

Квест-2018 на Покрову

Опубліковано 23-10-2018, 21:32

884
Квест-2018 на Покрову
Цікаве в давно відомому, нетипове в буденному, нове в звичному – усе це й ще багато дружнього спілкування, примхливого осіннього сонечка, позитивних емоцій та драйву – у «Квесті на Покрову».

Категорія: Інформація

 

Кольоровий день

Опубліковано 22-10-2018, 22:06

1071
Кольоровий день
Стоять ясні теплі дні, погода така, що хочеться блукати тихими стежинами та милуватися красою, що оточує тебе. Очі розбігаються від розмаїття кольорів. І не дивно, що саме восени в Україні відзначають День художника.

Категорія: Інформація

 

Цікавий квест для семикласників

Опубліковано 21-10-2018, 19:07

937
Цікавий квест для семикласників
19 жовтня дівчатка 7-Б класу влаштували невеличкий квест для сильної половини класу. Хлопчикам потрібно було пройти цікаві випробування: співати по смайликах, розгадувати зашифровані слова, вирішувати логічні задачки, танцювати, ще й продукти для борщу вибирати. Хлопчики справно виконали всі завдання дівчаток, за що отримали цікаві подарунки та гарно провели час з однокласниками.

Категорія: Інформація

 

Зустріч семикласників з інспектором патрульної поліції

Опубліковано 21-10-2018, 19:04

878
Зустріч семикласників  з інспектором патрульної поліції
Однією з актуальних проблем сьогодення є прояви насильницької поведінки серед підлітків. Будь-який школяр може опинитися в ситуації, коли його ображають, висміюють або ж, навпаки, учень може сам приєднатися до тих, хто знущається з інших.
З метою попередити булінг серед гімназистів вихователь Лупіна Наталія Мирославівна запросила на зустріч з учнями 7-Б класу інспектора патрульної поліції Бояківську Іванну Олександрівну.

Категорія: Інформація

 

Жовтнева прогулянка древнім Львовом

Опубліковано 21-10-2018, 19:01

1280
Жовтнева прогулянка древнім Львовом
12 жовтня учні 8-А класу відвідали культурну столицю та історичне серце України – Львів. Гімназисти блукали вуличками міста, милувалися стародавньою архітектурою й просто гарно проводили час. Чудовий екскурсовод зуміла зацікавити розповідями кожного.
Учні також мали можливість оглянути мальовниче місто з висоти пташиного польоту. Прекрасний краєвид, який відкрився з найвищої точки Львова, назавжди залишиться в їхній пам'яті.

Категорія: Інформація

 

Музична вітальня

Опубліковано 21-10-2018, 18:58

959
Музична вітальня
«Живи, наша пісне!» - такими словами розпочалася в Рівненській українській гімназії музична вітальня, приурочена 100-річчю від дня заснування Української республіканської капели під керівництвом Олександра Кошиця. Ведучі свята, гімназистки Костюк Олександра, Нікітіна Олександра та вчителі Туровська Лідія Іванівна й Панасюк Олена Феодосіївна, познайомили одинадцятикласників із життєвим та творчим шляхами славного сина України, геніального диригента, знаменитого композитора й ученого-етнографа, педагога О.Кошиця та його хоровою капелою.

Категорія: Інформація

 

Етно-квест до Дня захисника України

Опубліковано 16-10-2018, 21:01

1094
Етно-квест до Дня захисника України
Очікувана подія сезону – квест з нагоди відзначення Дня захисника України – відбулася!
Яскравого сонячного дня 9 жовтня відразу ж після уроків уся гімназійна родина організовано виїхала в колоденський ліс для проведення етно-квесту «Як козаки гарбузову родину збирали». Об’єднані курені учнів кожного класу відповідно до маршруту в путівнику відвідали сім галявин...

Категорія: Інформація