Рівненський ліцей

Німеччина очима гімназистів

Опубліковано 29-03-2018, 06:33

972
Німеччина очима гімназистів
Під час методичної декади кафедри іноземних мов було проведено ряд заходів з німецької мови. Учні 5, 6 класів у малюнках зобразили Німеччину – країну, мову якої вони вивчають. Не все можна передати словами, а художня творчість – це місток між уявою та реальністю. Малюнки маленьких гімназистів свідчать про їхню безмежну уяву та пізнавальний інтерес до Німеччини. Найвище оціненими були роботи Білик Уляни та Артюшок Євгенії, учениць 6-Б класу.

Категорія: Інформація

 

Свято книги в РУГ

Опубліковано 29-03-2018, 06:29

1012
Свято книги в РУГ
Книга – одне з найбільших див, створених людиною, з якого ми дізнаємося про минуле та день сьогоднішній. Книга веде нас у захопливу подорож країною Знань: розповідає про те, як вирощують хліб і зводять будинки, варять сталь і приборкують ріки. Як не можна жити без повітря, води та хліба, так і не проживеш без книги, адже хліб годує тіло, а книга – розум.
Серед багатьох весняних свят є ДЕНЬ КНИГИ.

Категорія: Інформація

 

Доторкнутись до мистецтва…

Опубліковано 29-03-2018, 06:20

834
Доторкнутись до мистецтва…
Перший місяць весни дуже багатий на знаменні та пам’ятні дати. Саме в березні народилися Тарас Шевченко й Ліна Костенко, саме в ці весняні дні ми відзначаємо Міжнародний день театру, Всесвітній день поезії та Всеукраїнський тиждень дитячого читання.

Категорія: Інформація