Рівненська українська гімназія

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

На гостину до святого Миколая

Опубліковано 25-12-2017, 20:38

618
На гостину до святого Миколая
П’ятикласники «А» класу відвідали зелену садибу «Хутір Касень» Дубнівського райому. Добиралися ми до неї спочатку автобусом, а потім великою машиною ГАЗ-66. Екохутір – найвище місце на Рівненщині – гостинно зустрів нас.
Спочатку ми побачили аніматорів: Курочку, Півника, Корову, Пінгвіна та Дракончика. Вони проводили з нами веселі ігри та конкурси. До речі, одноголосно в нашому класі найвеселішими визнали Дракончика та Пінгвіна.

Категорія: Інформація

 

День святого Миколая в 5-Б

Опубліковано 25-12-2017, 20:34

533
День святого Миколая в 5-Б
Може, у когось День святого Миколая розпочався з різочки... Але тільки не в 5-Б! Ми зібралися в резиденцію до святого Миколая в с. Суськ Рівненського району.
Веселі ельфи зустріли нас і провели по казковому лісі до Миколая. А скільки було здивування, коли ми зрозуміли, що Чудотворць Миколай усе про нас знає!

Категорія: Інформація

 

Традиції в День святого Миколая

Опубліковано 25-12-2017, 20:28

498
Традиції в День святого Миколая
Як і кожна людина, я люблю свята, особливо зимові. Свято Миколая в Україні відзначають дев’ятнадцятого грудня. Воно пов’язано з постаттю Миколая Чудотворця, який, за легендою, був доброю людиною та допомагав бідним та знедоленим. Його вшановують християни в усьому світі.

Категорія: Інформація

 

Брейн-ринг у шостих класах

Опубліковано 25-12-2017, 20:26

589
Брейн-ринг у шостих класах
20 грудня найкращі команди 6-А та 6-Б класів зібралися, щоб пограти в брейн-ринг і визначити, хто з них найрозумніший.
Усі були в захваті від цікавих логічних завдань, відеопитання мовознавця О.Авраменка, а також від казкових героїв. Багато цікавих історій розповіли ведучі свята Першогуба Вадим та Бурачик Аня.

Категорія: Інформація

 

День іменинника в шестикласників

Опубліковано 25-12-2017, 20:23

447
День іменинника в шестикласників
Надворі зима. Тихий дрібненький сніжок повільно вкриває все навкруги, а гімназисти 6-А класу поспішають у кіноцентр «Ера», щоб привітати іменинників. А їх у нас аж 10(!): троє хлопчиків та семеро дівчаток. Найкращим подарунком для іменинників став перегляд веселого, комедійного мультфільму «Фердинанд» у колі однокласників.

Категорія: Інформація