Рівненський ліцей

Доброчинність об’єднує

Опубліковано 31-12-2021, 08:53

363
Доброчинність об’єднує
Початок грудня знову об’єднав гімназійну громаду на добрі справи! Учні 5-11-х класів узяли участь у традиційній акції «Діти – дітям». Цього року в співпраці із міським парламентом дітей гімназисти збирали канцтовари та настільні ігри. Усі зібрані подарунки учні-депутати міського парламенту передадуть дітям, які потрапили в складні життєві обставини, вихованцям закладу «Особлива дитина» тощо.
Також учні 7-8-х класів приєдналися і до акції «Коробка хоробрості», ініційованої благодійною організацією «Скарбниця надії». Мета акції – зібрати коробки з іграшками для дітей, які проходять важке й часто болісне лікування. Наші іграшки – це можливість лікарям заохотити до сміливості маленьких пацієнтів, бо витримати гідно часто непрості медичні маніпуляції не під силу й кожному дорослому, а маленькі пацієнти тепер отримуватимуть за свою хоробрість подарунки!
Гімназисти різних класів були активними, особливо завзято поставилися до справи учні 7-8-х класів. Долучалися до благодійності і педагоги!
Лідери самоврядування передали зібрані подарунки напередодні свята Миколая, тож віримо, що разом з ними адресати отримують не лише святковий настрій, а й частинку добра, яку кожен з нас подумки долучив до своїх подарунків! Дякуємо гімназистам, їх родинам та педагогам!

Наталія Корчага, педагог-організатор РУГ

Доброчинність об’єднує

Категорія: Інформація