Рівненський ліцей

Зустріч з представницею Центру підтримки громадських ініціатив «Чайка»

Опубліковано 14-12-2021, 22:35

307
Зустріч  з представницею Центру підтримки громадських ініціатив «Чайка»
З 25 листопада 2021 р. по 10 грудня 2021 р. в Україні проводиться щорічна міжнародна кампанія "16 днів проти насильства", ініційована Центром Жіночого Глобального лідерства в 1991 році з метою привернення уваги громадськості до проблем насильства в сім'ї, жорстокого поводження з дітьми, а також захисту прав жінок та формування ненасильницької ідеології в суспільстві.
Дати початку та завершення акції вибрані не випадково. Вони поєднують заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.
У рамках співпраці до гімназії 8 грудня до одинадцятикласників завітала на зустріч-тренінг представниця Центру підтримки громадських ініціатив «Чайка» Білковська Тетяна Миколаївна. Метою її заняття було навчати підлітків запобігати та протидіяти домашньому насильству. Здобувачі освіти у формі цікавої настільної гри обговорили тему домашнього насильства. Гімназисти мали змогу ставити запитання, що їх цікавили, та отримували відповіді від спеціаліста, який безпосередньо працює з людьми, які потерпіли.

Ольга Бондар, соціальний педагог гімназії

Зустріч  з представницею Центру підтримки громадських ініціатив «Чайка»

Зустріч  з представницею Центру підтримки громадських ініціатив «Чайка»

Категорія: Інформація