Рівненський ліцей

Відзначення Дня Збройних сил України в Рівненській українській гімназії

Опубліковано 14-12-2021, 22:28

319
Відзначення Дня Збройних сил України в Рівненській українській гімназії
З 1993 року 6 грудня в Україні відзначається День Збройних сил України – загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців. Збройні сили України стоять на сторожі територіальної цілісності та незалежності нашої держави. Коли запроваджували це свято, ніхто навіть уявити не міг, що воно стане настільки важливим для кожного з нас, що люди у військовій формі будуть звичним явищем на вулицях українських міст.
У Рівненській українській гімназії відбулося відзначення Дня Збройних сил України. У класах були проведені тематичні уроки та виховні години.
У 6-х класах був проведений мінітурнір «Нумо, хлопці!». Під керівництвом учителів Анікіна Сергія Васильовича та Дячка Василя Миколайовича змагалися юні спортсмени, демонструючи фізичні якості та вміння, кмітливість та дотепність.
Учитель предмету «Захист України» Дячок Василь Миколайович провів Уроки мужності для здобувачів освіти 7, 8, 10-х класів, під час яких розповів підліткам про особливості проходження військової служби та нагадав про героїзм українських захисників.
Учні 9-х класів завітали до КЗ «Будинок Ветеранів» РМР. Там відбувся урок-зустріч із ветеранами АТО Заболотним Петром Васильовичем та Сулимою Миколою Миколайовичем. Вони розповіли гімназистам про своє військове життя й поділилися спогадами, переглядаючи разом із дітьми фото, нагадали правила поводження зі зброєю та відпрацювали неповне розбирання та складання АК. Також на уроці відбувся перегляд фільму про Збройні сили України.
Лейтенант Володимир Пивоварчук та старший сержант Вікторія Потапчук, військовослужбовці військової частини А1671, розповіли дітям про особливості служби в лавах ЗСУ, про свій бойовий досвід.
Учні 11-х класів із захватом слухали розповіді бійців, приміряли військове спорядження, ставили питання.

Дячок Василь Миколайович, учитель предмету «Захист України»

Відзначення Дня Збройних сил України в Рівненській українській гімназії

Відзначення Дня Збройних сил України в Рівненській українській гімназії

Категорія: Інформація