Рівненська українська гімназія

16 листопада – Міжнародний день толерантності

Опубліковано 24-11-2021, 19:58

25
16 листопада – Міжнародний день толерантності
Ухвалення 16 листопада 1995 року Декларації принципів терпимості поклало початок відзначенню у всьому світі Міжнародного дня толерантності.
Свято покликане шанувати рівність усіх людей не залежно від походження, кольору шкіри, етносу, національності, релігійних уподобань, гендерної ідентичності чи світогляду.
«РУГ – територія толерантності», – стверджували гімназисти, доповнюючи інформаційну стіну своїми висловлюваннями, які свідчать, що наші учні поважають інших, уміють бути терпимими до світогляду, способу життя, поведінки, культури та звичаїв, відмінних від їхніх.
Під час занять, бесід, зустрічей підлітки разом з педагогами обговорювали вислови відомих людей, переглядали короткі відеоролики про толерантність, виконували вправи, які навчають толерантності.
Традиційно п’ятикласники, учасники Центру освіти, провели опитування, завдяки якому визначили найтолерантніших педагогів та учнів класу.
У цей день, як ніколи, актуальним стало гасло «Усі різні ‒ усі рівні», яке вже давно стало символом толерантності та шанування різноманіття. Здатність терпимо і з розумінням ставитися до інакшості оточення – це невід'ємна складова сучасного життя та умова органічного співіснування різних людей в одному суспільстві. Кожен із нас унікальний.

Бойчак Л.А., заступник директора з виховної роботи

16 листопада – Міжнародний день толерантності

16 листопада – Міжнародний день толерантності

Категорія: Інформація